Jump to content

Windows Vista Home Premium 64 Bit English Ariyorum

berdan

Recommended Posts

WINDOWS VISTA HOME PREMIUM 64 BIT ENGLISH ARIYORUM

once derdimi anlatayim:

hp tx1000 tablet pc kullaniyorum. recovery diski olusturdum. vista home premium 64 bit igilizce olarak almistim. fakat bu laptopa xp yuklemek istedim, cunku vista kullandigim cogu programla uyusmuyordu. xp driverlerini bulamadigim icin tekrar vistaya donmek zorunda kaldim. tnc vista yuklemek istedim fakat bootta harddisklerin yuklemeye uygun olmadigina dair hata verdi. bi kac defa denedim diski NTFS olarak formatladim olmadi. sonra 32 bit ingilizce vista ultimate yukledim crackini basardim. simdi boyle idare ediyorum. vista uyumlu programlar konusunda sikinti cekiyorum. mesela forumdaki nerolari denedim sifre sorunundan dolayi kullanamadim. TncXP deki neroyu kurdum onunda sadace cd cekme kismi calisiyo, image dosyalarimi acamiyorum. anlicaniz bu vistadan dolayi cooook basim agridi.

neyse sadede geleyim simdi 64 bit bi vista home premium english bulup lisans sifremi girip driverleri ve office 2007 yi de kurduktan sonra uyumlu proramlari buldukca kurarak devam etmek istiyorum. yardimci olursaniz cok sevinirim. tesekkurler.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...