Jump to content

Msn De Webcam Problemi

Orome

Recommended Posts

Sony dizüstü bilgisayarıla tümleşik olan Logitech kameram msn de görüntülü konuşmak isteyince kullanılamıyo üzerinde çarpı olan bir görüntü oluşuyor.

Window da logitechin kendi application undan çok net görüntü alabiliyorum.Donanımın driver problemide yok.sadece msnde aktif edemedim, msnin ayarlarınıda doğru bir şekilde yaptığımı düşünüyorum.Böyle bi sorunla karşılaşan yada fikri olan arkadaşlar varsa cevaplarını bekliyorum

• 3 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra...
Live Messenger Kullanıyorsan Onu Kaldırıp Eski Versiyon Bir MSN Kur Onunla Dene Eğer Olursa Sorunruz Bir Şekilde Kurduğun Eski MSN Yi Kaldırıp Tekrar Live Messenger Kurup Dene Tekrar..

katılıyorum ve windows tan da olabilir virüste yapar en kötü ihtimal logitech in güncel camera versiyonunu indir

• 7 ay sonra...
  • 4 ay sonra...

arkadaşlar bütün ayarları yapsanızda camera ayarlarını yapıp yeniden denesenizde ayarları yaparken camera yı görüyor fakat görüntülü konuşma başlatınca camerayı görmüyor msn den bir fiyasko bence live 8.5 da böle bir problem yok 2009 sürümünde sadece bu olay yaşanıyor sırf bu yüzden creative cameramı satıp logitech camera aldım fakat gene düzelmedi.. bence 8,5 kullanmaya devam..

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...