Jump to content

Fenerbahçe 3 - 2 Fc Sevilla

tenekecezve

Recommended Posts

Fenerbahçe 3 - 2 FC Sevilla

UEFA Şampiyonlar Ligi 2.Tur ilk maçında Fenerbahçemiz, Alman Hakem Florian Meyer`e rağmen İspanyol temsilcisini 3-2 mağlup etti. Karşılaşma boyunca Sevilla`lı oyuncuların her türlü çirkefliğine müsamaha gösteren Meyer, futbolcularımıza yapılan kartlık faulleri görmemezlikten geldi. Mücadelenin ilkyarısında yine Sevilla`lı oyuncuların cezaalanı içinde iki kez topa elle müdahalesine devam diyen Meyer, İspanyol ekibini adeta cesaretlendiren adam oldu. Tüm olumsuz şartlara ve böylesine art niyetli bir hakeme rağmen oyuncularımızı aldıkları galibiyetten dolayı kutluyor, bu takımı İspanya`da eleyeceklerine inanıyoruz...

hakemin aman aman vermediği bi karar yok bence bütün iş edu ve taraftarınızda bitio fenerbahce taraftarı cocuk gibi gol atınca sevinio takımı gol atamazsa küsüo ne tezahurat ne bişey sonra bi gol oluo hobbaa en büyük fener :) ama yine 80-90dk arası kurtarıcı adam semih sahneye cıktı bu adam olmasa işiniz gercekten zor fenerin cok macında rastladım bu adamın bu dklar arası galibiyeti sırtladıgını

fener bahceden bunu beklemezdim yendiler

ama cok kötü oynadılar sevilla zaten oynamadı aslında bizi böyle maclarda edu batırıyo

ama yenmemize sevindim

ben bi beşiktaşlıyım ama feneri tutdum

Fenerbahcemiz guzel bir galibiyet aldi.. Dahada iyisi olabilirdi ama maci galibiyetle bitirmek cok buyuk avantaj..

Edu defans oyuncusu oldugu icin hatasinin faturasi buyuk oluyor.. Gol kaciran 4 futbolcu Edu'dan daha kabahatli bence :)

Tutamayan kadar atamayandada suc var :)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...