Jump to content

Media Player Yemyeşil Oluyor

besir

Recommended Posts

öncelikle merhaba arkadaşlar

ben media playerde herhangi video izlerken media player yemyeşil oluyor ve pc acaip kasıyor

şimdi diyeceksiniz başka player kullan die ama lig tv'yi sopcasttan seyredebiliyoruz ancak oda media player kullanarak yayın yapıyo dogal olarak yeşil görüyorum ama sahanın yeşillerini degil :D

bide konuyu nie donanıma açtın diyeceksiniz ekran kartım geforce fx5500 ondan şüpheleniyorum onun için

neyse bi çözümü&önerisi olan yazsın bi zahmet

resmi burda

adszas3.jpg

Dostum ilk olarak tüm video formatlarını destekleyen codec paketi yükle derim ; K-Lite Codec Pack veya ACE Mega Codec

Eğer sorun devam ederse ekran kartını kaldırıp tekrar kur

Sorunun daha devamında ise windows media player'ın bir alt versiyonlarını kullanmayı dene ; Windows Media Player 10

install_flash_player_active_x bendede aynı sorun vardı ancak internetten bunu nuldum yükledim gayette güzel oldu çalıştı yani.active_x te sorun vardır senin bunu bul yükle bende bilgisayarı açıp kapatınca tekrar yüklemek gerekiyordu inşaallah sende sürekli düzelir.

Dostum ilk olarak tüm video formatlarını destekleyen codec paketi yükle derim ; K-Lite Codec Pack veya ACE Mega Codec

Eğer sorun devam ederse ekran kartını kaldırıp tekrar kur

Sorunun daha devamında ise windows media player'ın bir alt versiyonlarını kullanmayı dene ; Windows Media Player 10

bunlar işe yaramadı kardeşim zaten önceden denemiştim

install_flash_player_active_x bendede aynı sorun vardı ancak internetten bunu nuldum yükledim gayette güzel oldu çalıştı yani.active_x te sorun vardır senin bunu bul yükle bende bilgisayarı açıp kapatınca tekrar yüklemek gerekiyordu inşaallah sende sürekli düzelir.

bunu şu anda deniyorum sonucu yazacam

beşir donanım hatasına benzemiyor bence.Bende de fx5500 var.Böyle bir sorun vermedi.Ama yine de emin değilim.GOMPLayer gibi kendi codec ine sahip bir programla aynı videoyu aç.Aynı hatayı veremecek mi?Vermezse donanımdan değildir.Saygılarımla

ben zaten gom kullanıyorum ve aynı videoda hiç problem yok arkadaşım

• 3 hafta sonra ...
  • 1 yıl yıl...

Sorununu çözebildiyesen paylaşmanı dilerim çünkü aynı sorun bende de var. :D tncxp nin tek olumsuz özelliği diyebilirim. sırf bu sebeple media player yerine gom kullanmak can sıkıcı biraz.

edit: ne kadar güncellemesi varsa yaptım, ne kadar codec ve codec programı varsa indirdim ve son olarak media player 9 a kadar düşürdüm yine de bana mısın demedi. media player i sistemden komple sildim registrye kadar neredeyse yine yüklediğimde yine aynı sorunla karşılaştım. active x deneesini yapıp bu sayfayı kaybetmezsem yazarım deneyimimi.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...