Jump to content

Rapidshare'den Hızlı Dosya İndirme Programı Bulabi

exitly

Recommended Posts

arkadaşlar başlık her şeyi açıklıyor bana rapidshare'den hızlı dosya indirmeye yarıcak bir program gerekli..

daha önce Universal Share Downloader gibi programlar denedim fakat hiç biri doğru düzgün işe yaramadı ..

bana rapid desteği tan olan bir download hızlandırıcı program bulabilirmisiniz...??

şimdiden teşekkürler

peki rapid destegi tammı ben bir sürü program denedim ama işe yaramadı bu işe kesin yararmı?

dedim ya arkadas daha ne diyeyim kullan gör. bir de tam mı derken?

premium degilsen asla hicbirsey tam degildir :D :D

• 2 hafta sonra ...
Evet dostum bencede IDM

Please register to see this content.

Evet kasinlikle katılıyorum.Ayrıca benim premium üyeliğim olmadığı halde download'a bastığımda otomatik olarak İDM devreye giriyor.Ama İndirme hızı zamana ve sunucuya göre değişebiliyor.Mesela akşam saatlerinde yani herkesin evde bilgisayarının başında olduğu zamanlar da 40-60 Kb la indiriyor. Ama sabah saatlerinde öğlen veya gece 12den sonra ''Download Via Level'' yada ''Download Via Telesoneria'' sunucularından 100-125 Kb la indirebiliyor.

Program türkçe full katılımsızdır

Please register to see this content.

tncyh9.jpg

arkadaşlar malasef size katılamıyorum bence en iyisi

star downloader görünüm yok ama performans var

seçenekler kısmında dosyanın kaç bölüm olarak çekilmesi var

oradan ister 20 ister 30 yapın o zaman daha hızlı çekiyor bu oran

flashget orbit Idm de maksimum 10 ama star downloader istediğiniz kadar artırabiliyorsuz

NOT:hızlı indirmek için normal download yapın star downloader ise arka planda çaılşsın

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...