Jump to content

Codejam MemoriesOnTV Pro 4.1.2

Falcon

Recommended Posts

CodeJam MemoriesOnTV Pro v4.0.4.2346

overlay.jpg

Program hakkında bilgiler:

Resimlerinizden slayt şovlar hazırlamak için kullanabileceğiniz bir yazılımdır

Simka ile çevrilmiş İngilizce anlatım:

MemoriesOnTV, yazılım slayt gösterisiyen ödül-kazanma fotoğraf/videomuzdur. Bu özellik-packed program, güzelle gelir ve zarif pre-built, sizin, kullanabildiğinizi yerine getirir. , güçlü ve gelişmiş özellikler ve araçlar, isteyen el becerisi [ slideshows ] sizinize size her neyse izin verir. MemoriesOnTV 'le yaratıcılık akışınıza izin verir!

-- sınırsız resimler: Siz CD/DVD medyanızın kapasitesine bağlı hoşlandığınız kadar, çok resimi ilave edin.

-- tam zamanlama kontrolu: Her bir slaytın zamanlaması , metin başlıklarıyla çok o siz zaman o ve sesi dikkatle güzelce kontrol edin.

-- Realtime önizleme: Disk ilke yanansız fotoğraf slayt gösterisimenizine değişmelerinizi hemen görün.

-- çoklu ses dosyaları: Slayt gösterisiyen aynıya izleyen çoklu müziği ilave eder.

-- video ithal malısı: Destekler yaygın video klipi formatları , meselâ MPG , MOV * ve AVI( MOV, QuickTime 6 'nın kurulumu veyayı gerektirir).

-- yüz algılaması: Fotoğraflarda yüzler ve onlara zoom-u otomatik olarak algılar. Otomatik tepsi/zoom boyunca yüzlerini kısa kesmeden kaçınır.

-- maskeleme ve kaplama: Reshape slaytlarınız veya ilave etme sınırları ve maskelerin yolu ile diğer etkiler ve kaplamalar.

-- hareket menüsü: Hareket menüleriyle DVD gözüğüyor olan profesyonel biri yaratır.

Programın web sitesi:http://www.codejam.com

Gülegüle kullanın.Saygılarımla

Rarlı Dosya boyutu:8.9 mb tır.

İndirme adresi:

veya

Rar Şifresi:

www.softarchive.net

İmleçle üzerinden geçip belirgin hale getirip kopyalayınız

--------------------------------------------------------------------

Alternatif İndirme adresleri(7.6 mb tır):

veya

veya

Please register to see this content.

Rar Şifresi:

www.2baksa.net

İmleçle üzerinden geçip belirgin hale getirip kopyalayınız

• 3 ay sonra...

Codejam MemoriesOnTV 4.1.0

11m9t2o.jpg

Program hakkında bilgiler:

fotoğraf arşivinizdeki bir resmi programın visual effects özelliği sayesinde PhotoShop kalitesinde montajlayabiliyorsunuz. Daha sonra bu resimlerinizden oluşan Video CD dosyasını istediğiniz formatta tekrardan kayıt edebiliyorsunuz. (QuickTime, AVI, MJPEG, Mpeg-1)

Kullanımı kolay verimli bir program.Eski Adıyla PictureToTV olarak da bilinen Memories OnTV belki de piyasa da en çok bilinen, kullanılan ve en iyi "Resimden VCD/DVD Oluşturma" programlarından biri...

Program ile resimlerinizden, birkaç ayrı videolarınızdan vb. Slayt Gösterisi şeklinde, birbirinden güzel geçiş efektleri ve isteğinize bağlı olarak müzikler ekleyerek harika VCD/DVD'ler oluşturabilirsiniz...

Resimlerinize sadece albümlerde bakmakla kalmayıp onları harika müzikler ve efekler ile televizyonunuzda izleyebilir ve bu anılarınızı ölümsüzleştirebilirsiniz...

Gülegüle kullanın.Saygılarımla

Rarlı Dosya boyutu:7.6 mb tır.

İndirme adresi:

Please register to see this content.

Rar şifresi:

TNCTR

• 7 ay sonra...

arkadaşlar bu konuyla ilgili bir soru sorucaktım ben bir slayt cd hazırlamayı düşüüyorum albüm için araştırma yaptım önüme iki seçenek çıktı Adobe Premiere ve bu programı önerdiler sizce bu iş için en iyisi hangisidir?

tabi efekler vs şeyleri çok olmalı detaylı birşey istiyorum bu programı önerirmisiniz?

• 8 ay sonra...

MemoriesOnTV Pro v4.1.2

memoriesontv_363.jpg

2nqdurq.jpg

MemoriesOnTV programı görsel olarak harika slayt şovlar oluşturabileceğiniz, bilgisayarınızda bulunan resimlerinizi (jpg, gif, png v.s.) Video CD'ye çevirebileceğiniz ve arkaplana istediğiniz müziği ekleyebileceğiniz güzel bir program. Uygulama gerçekten hoş özellikler sunuyor.

Örneğin fotoğraf arşivinizdeki bir resmi programın visual effects özelliği sayesinde PhotoShop kalitesinde montajlayabiliyorsunuz. Daha sonra bu resimlerinizden oluşan Video CD dosyasını istediğiniz formatta tekrardan kayıt edebiliyorsunuz (QuickTime, AVI, MJPEG, Mpeg-1). Kullanımı kolay, verimli bir program.

2rxbdvp.jpg

http://rapidshare.com/files/301585785/MemoriesOnTV_Pro_v4.1.2_by_dryusufbal.rar[/CODE]

rar pass=[color=#FFFFFF] www.deslite.com[/color][/b][/center]

• 1 ay sonra...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...