Jump to content

Bu Ssistem Alırmı

milic

Recommended Posts

herkese slmlar..aslında bilgisayar parçalarından pek anlamam.bi arkadaşım 4 ay önce bilgisayar almıştı.onu bana satıp laptop alacakmış.istediği fiyat 1500 ytl

bilgisayarın özellikleri şunlarmış

intel core 2 duo e6750 işlemci,asus pk5-se anakart,400 gb samsung harddisk,2 tane asus dvd rayter,creative x-fi extreme ses kartı,aver go 007 tv kartı,4 tane 1 gb 667 kınston ram,logitech x-530 5+1 hoparlör,ocz real 600 watt power,geforce 8800 gts 320 mb ekran kartı,hp 17 ınc crt monıtor,mıcrosoft klavye maus,coolermaster elite kasa,hardiskte fln 6 tane fan varmış

bilgisayardan pek analamdım için kandırılmak istemiyorum.bu bilgisayar iyimi acaba.taksitle 1500 ytl nasıl?2 yıl garantisi varmış.eğer iyiyse 2-3 gün içinde alacam bu bilgisayarı alacam bu bilgisayarı

yardımlarınızı bekliyorum

dostum sistem ozellikleri cok yuksek mavi bilgisayar.com dan baktım 2700 ytl civarinda biisey oluyo listeyi de asagidaki linkten alabilirsin.zaten sana yari yariya fiyat soylemis kacirma derim.ama monitorunu alma 1400 eduser zaten fazla para etmez crtler.onun yerine hp w1907v 19" widescren lcd al 280usd kdv dahil.

Please register to see this content.

özellikler içinde en iyisi ekran kartı ama senin yerinde olsam 2. el bilgisayara bu parayı vermem sen o parayla bu sisteme çok yakın özelliklerle bilgisayar alabilirsin mesela AMD Athlon 64 X2 Dual Core Processor 6000+ 3.0 Lı bir makine toplatabilirsin intel in neredeyse yarı fiyatı ve performansı intel den daha iyi ısınma sıkıntısınıda aşmış gibiler..

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...