Jump to content

Msn De Konuşulanları Görmek Mümkün Mü?

Recommended Posts

Merhba arkadaşlar. Ben msnde konuşulmuş olanları görmek istiyorum.Bilgisayarımdan documants setings ordan da pc adımın olduğu klasöre girdiğimde contarts klasörünün içinde bilgisayarımdan girilmiş olan msn adresleriwar. Msn adresi yazılı olan klasörlere girdiğimde bi kaç tane dosya war. Bu dosyayı not defteri ile açtığımda değişik simgeler ve yazılar çıkıyor.Bunu word de denedim düzelmedi. Düzgün hale nasıl getirebilirim?

Şimdiden teşekkürler

O gördüğün anlamsız karakterler listende bulunan kişilerin resimlerinin geçisi olarak saklandığı dosyalar yani messenger o dosyaları oluşturur ve kullanılması gerektiğinde oradan kullanılır. bu dosyaların formatı normal resim araçları ile de açılamamakta. Ayrıca kullandığımız msn ifadeleri için de messenger ayrı dosyalar oluşturur...

Eğer msnnin Araçlar ->Seçenekler-> İletiler Sekmesinde "Görüşmelerimi otomatik olarak sakla" seçeneği seçilmemişsen konuşmaların saklanmaz. eğer seçili ise default olarak "Alınan Dosyalarım" dizini altında saklanır.

Ayrıca bazı messenger patch toollar yani eklenti programlar bu logu tutmakta.

Umarım yardımcı olabilmişimdir.

kardes önceki yaptıgın konuşmalar sanırsam biraz zorda ama verdiğim linkteki yamayı indirp yüklersen bundan sonrakileri görebilirsin işine yarar belki

Please register to see this content.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...