Jump to content

Xp Yi Hızlandırmak İçin Regedit Programı

BriCoLage

Recommended Posts

yaklaşık 2 ay önce sitede gezerken tesadüfen bulmuştum ama şimdi aradım ve bulamıyorum. Xp regedit ayarlarını otomatik olarak yapan türkçe bir programdı. Yardımcı olursanız çok mem kalacam arkadaşlar.

aradığım program Shurzanop değil. bu program çok kullanışlı değil ve ayarları sabitlemiyo

selam arkadaşlar, aranıza biraz önce katıldım. xp de download ettiğim programları yükleyemiyorum. hep hata vereyior. örn: msn video recorder, photoshop ve diğer msn yamaları vs. acaba programlarda mı sorun var, yoksa yanlışlıkla xp den dosya filan mı silindide ondan yükleyemiyorum. yardımcı olursanız sevinirim. şimdiden teşekkürler

bricolage arkadaşım bu dediğiniz programı daha önce bu sitede paylaşmıştım.Buyur gülegüle kullan.Saygılarımla

Arkadaşlar bu program tamamen ücretsizdir.Program xp nin registry kayıtlarını yeniden düzenleyerek daha hızlı ve stabil çalışmasını sağlar.

Program kesinlikle donanımınızla ilgili bir ayar yapmaz.overlock benzeri bir ayar yapmaz.sadece registry kayıtlarını düzenler.

Kurulum dosyasına çift tıklayın.rarlı dosyada verdiğim(kurulum şifresi) şifreyi girin(program ücretli filan değil sadece bir forum sitesince yapılmış o nedenle şifre koymuşlardır)ve kurulumu tamamlayın.Gülegüle kullanın.Saygılarımla

Rarlı dosya boyutu:700 kb tır.

İndirme adresi:http://rapidshare.com/files/81349288/xpspeedv12.rar

Ben denedim.bir sorun vermedi.ancak yine de sisteminizin mutlaka bir yedeğini alın.

Arkadaşlar olaki XP speed12 nin yapmış olduğu registry kayıt değişikliklerini geri almak istediniz.Aşağıdaki yöntemi aynen uygulayınız.registry ayarlarınız Xpseed12 öncesi ayarlara döner.Bilgilerinize

---------------------------------------------------------------------------

Xpspeed kurulumu sirasinda o anki sistemin regisry yedegini alir

C:\WINDOWS\ERDNT\(tarih iceren bir klasör)\ERDNT.EXE

iste daha sonra :

1.Xpspeed ten memnun kalmadiniz

2. Xpspeed ten memnunsunuz fakat sisteminizde cözemediginiz bir sorun var

3. internettenm Spyware bulasti ..... gibi xpspeed ile alakasiz veya alakali nedenlere yedegi geri almak icin tek yapmaniz gereken sey üstte belirtilen yoldan ERDNT.EXE ye ulasmak ve bu dosyayi calistirmak , hepsi bu

YAGMURADAM arkadaşım ilgin için teşekkür ederim fakat aradığım program bu değil. aradığım program tamamen türkçe idi yani türk yapımı.

basit bir programdı ama işe yarıyodu. pc nin açılış ve kapanış süresini kısaltıyodu ve menülere erişimi hızlandırıyodu vs...

XP Performans (Yapımcı Ali Kurt)

XP Performans, ( Güncellendi 27 Temmuz 2007 )windows işletim sisteminde yapabildiğiniz çeşitli temizlik, hızlandırma gibi düzenleme ayarlarını tek bir uygulamadan yapabilmenize olanak sağlayan miniSoft yapımı bir programdır.

Yapımcı Ana Sayfa :

Ürün Ana Sayfa : indir.aspx?id=1

80_XP_Performans.png

Download :

Please register to see this content.
indiriliyor.aspx?id=1

Acaba Aradığınız Bu mu.!?

Burda Verilmişti : http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=15974

• 4 hafta sonra ...
arkadaşlar cavell arkadaşımın verdigi linki indirdim fakat kurulumdan sonra şifre soruyor ve klasik yöntemleri denedim ( boş geçmek, 123 vb. ) ama almıyor. Şifresi nedir acaba bilen varmı ???

ilk Kullanımda Şifre Yoktur, Şifreyi Siz Belirliyorsunuz...Yani iki Kutucuğada Aynı Şifreyi Girip Kendi Şifrenizi Oluşturuyorsunuz ilk Kullanım için..

Şuan Denedim ve Sorun Yok, iki Kutucuğada Aynı Şifreyi Yazıp Şifreyi Değiştir Diyiniz..

alikurtoi8.png

Edit : Yazım Hatalarının Düzenlenmesi.!

• 11 ay sonra...
  • 1 yıl yıl...
XP Performans (Yapımcı Ali Kurt)

XP Performans, ( Güncellendi 27 Temmuz 2007 )windows işletim sisteminde yapabildiğiniz çeşitli temizlik, hızlandırma gibi düzenleme ayarlarını tek bir uygulamadan yapabilmenize olanak sağlayan miniSoft yapımı bir programdır.

Yapımcı Ana Sayfa :

Ürün Ana Sayfa : indir.aspx?id=1

80_XP_Performans.png

Download : indiriliyor.aspx?id=1

Acaba Aradığınız Bu mu.!?

Burda Verilmişti : http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=15974

virüs taraması tam bi faul çıktı.... )):

Please register to see this content.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...