Jump to content

Bu Bir Fırsat.mutlaka Değerlendir.hak Vereceksin..

Sait ALEV

Recommended Posts

BU BİR FIRSAT.MUTLAKA DEĞERLENDİR.HAK VERECEKSİN...

GOOGLE,YAHOO VE DIGER ARAMA MOTORLARI..

Bu şirketler her yıl milyarlarca dolar kazanırken kullanıcılarına fazla birşey vermemektedirler.

Ancak bir şirket size bu duruma karşı çıkmanızı ve birlikte kazanmayı teklif ediyor. Hemde tamamiyle garanti parayla.

Üstelik tahmininizden daha iyisiyle. Normalde bir insan günlük en aşağı 1-2 saat arası interneti kullanmaktadır.Bu süre içinde

arama yaparken mutlaka GOOGLE , YAHOO veya diğer arama motorlarını kullanmaktadır. Bu durumda yapılan aramalardan sadece bu şirketler

faydalanmaktadır.Oysaki size önerilen sistemde yapacağınız toolbarı indirmek ve aramalarınızı SADECE onunla yapmaktır.İnanın hızlı ve

kolay para kazanmaya başladığınızı rahatlıkla göreceksiniz.Sadece arama yapmak bile para kazandıracaktır.Bu şirket o kadar garanti

bir iş yapıyor ki 2007 yılı içerisinde sitenin yöneticileri NTV de bir programa katılıp sistemi ve 1 sene içerisinde Türkiyede dağıtılan

para miktarını tüm ayrıntısıyla anlattılar.Öyleyse bu fırsatı kaçırmayın ve size sunulan bu teklifi değerlendirin.Aşağıdaki link

aradığınız cevapları fazlasıyla verecektir..

( Unutmayın nekadar çok arama o kadar çok para demektir...)

http://www.search-earn.com/Sait ALEV[/CODE]

[b]Search-Earn Davetiniz [/b]

25/01/2008

Merhaba. Ben internetin yeni reklam paylaşım mecrası olan ve her geçen gün büyüyen, Search-Earn'e üye oldum. Düşündüm ki tamamen

ücretsiz olan bu sisteme sen de üye olmak ve kazanmak isteyebilirsin. Bu sebeple seni Search-Earn.com üyeliğine davet ediyorum.

Search-Earn'e üye olarak, internet aramalarını Search-Earn üzerinden gerçekleştirir ve karşına çıkan reklamlara her tıkladığında

gelir kazanırsın. Bu sayede, arama sonuçların gene Google, Yahoo hangi arama motorunu tercih edersen oradan gelmesine rağmen,

aramalarından gelir kazanırsın.

Detaylı bilgiyi Search-Earn internet sitesinden alabilirsin. Daha çok bilgi almak istersen benim referans linkime tıkla ve detaylı

bilgiyi siteden edin.

[CODE] http://www.search-earn.com/Sait ALEV[/CODE]

[size=3][font=Arial Black]Seninde aramıza katılman dileğimle![/font][/size][/color][/center]

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...