Jump to content

Hdd 1 Terabayt Olsa Ne Yapardınız_?

keles_702

Recommended Posts

1 tb çok mu? 350 ytl'ye 1tb alan elde edebilirsin. Ayrıca o kadar var. Ve hiçbirşey yapmıyorum. Ne yapabilirsin ki? Hiçbir zaman dinlemeyeceğin müzikleri filmleri arşiv yapsan ne olur ki?

aslında adminim haklısın bende 250 gb HDD var ve içinde birçok dinlemediğim güya arşiv adı altında mp3 ve oyun vardı.çoğunu sildim bilgisayar rahatladı.

Toplamda 4 x 320 GB Sata 2 Sabit + 1 x 500 GB taşınabilir Sata 2 HDD var. Yani yaklaşık 1780 GB Alan var. Ama yine boş yer sıkıntısı oluyor. Çünkü bu sefer inenleri yazmaktansa, diskte yer var diye atıp bırakıyor insan...

Taşınabiliri boş bir şekilde satıp, regülatör almak istiyorum. Sanırım müşteri bulurken zorlanmam :rolleyes2:

bende 600 gb var yarısından 300 gb kadarı dolu içinde içinde işte müzikler filmler prgramlar dolu.Yani birçığunu dinlemeyeceğim ama müzik arşivi yapıyorum o kadar :friends: filmleri zaten izler silerim normalde, ama yer çok diye bıraktım orada.

harici en iyisi:=) hem teknik servis olarak kullan hem taşı istediğin yere hem bilgisayar çöktü verilerim gitti derdi yok :rolleyes2: bilgisayarda 1 tane mp3 film vb yoktur...

Yottabyte mı :friends:

Abi ne yaptın ona derman mı yeter :D

Bu arada Bilmeyenlere aktaralım Yottabyte = 1.208.925.819.614.629.174.706.176 byte demenin kısa yoludur. Yada 1.232.896.000.000.000 gigabyte.

Yoo Bana 3 Yottabyte HDD, 64 Gb ram ve 16 GB'da Ekran kartı yeterde artar. :rolleyes2:

Yoo Bana 3 Yottabyte HDD, 64 Gb ram ve 16 GB'da Ekran kartı yeterde artar. :friends:

Merak ediyorum 3 yottabyte harddiski kat katlı bir server binasının kaç katına sığdırıp soğutuyorsun :D

Ortaya 8 metrelik özel fanda taktırsan soğutman çok zor be abi :D

Gel boşver bırak yottayı,zotayı içelim güzelleşelim :D

Sağlığınıza... :rolleyes2:

:friends: Ben bundan 1,5 ay önce Maxtor'un gbit bağlantılı hdd'sinden aldım 1 tb, harika çalışıyor ve yedekleme için ideal, sonra bizim biladerde benden onu çarptı bende geçen hafta aynısını aldım :D Herkeze tavsiye ederim, fakat şunu söylemem gerekiyor, arşivlerinizi çok ama çok düzenli ayırmanız gerekiyor. :rolleyes2:

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...