Jump to content

Trident Microsystems 3dımage 9750

doruk101

Recommended Posts

Trident Microsystems 3dImage 9750 PCI ekran kartı Xp proffessional driver ını bulabilir misiniz?

Elinde 25000 driver cd si olan arkadaşlar bir kontrol edebilirler mi?

Bir de driver lar xp prof ve home arasında değişiklik gösterir mi?

doruk101 istediğin driver buldum ancak Win98 işletim sistemi ortamında çaılşmakta

Herhangi bir setup dosyası olmadığından ona dair özellikleri değiştirerek WinXP ortamında çalıştırma durumu da söz konusu olamıyor :rolleyes: Bulduğum driver da .inf şeklinde yani bulunamayan driverlearı yükleme penceresinde göstereceğin türden dosyalar.

Ben de buldum 98 driverlarını, ama xp tanımıyor, aramadığım yer kalmadı, driverpacks.net ten indirdim, tek tek denedim, birkaç warez sitesine üye oldum, indirdim birşeyler ama olmuyor.Kafayı yiyecem valla. Dün 3 saat uğraştım, sonuç ne? 0 elde var 0...

Ben de buldum 98 driverlarını, ama xp tanımıyor, aramadığım yer kalmadı, driverpacks.net ten indirdim, tek tek denedim, birkaç warez sitesine üye oldum, indirdim birşeyler ama olmuyor.Kafayı yiyecem valla. Dün 3 saat uğraştım, sonuç ne? 0 elde var 0...

Model

Trident 3D Image 9750 PCI/AGP...

Trident 3D Image 9850 AGP (v6.45.5423b.98)

Trident Microsystems

Device Type

Video

Display

Operating Systems

Win3.1, Win95, Win98, Win98SE, WinME, WinNT3.51, WinNT4, Win2000, WinXP, WinXP (64 bit), Win2003, Win2003 (64 bit), WinVista

Driver Guide Sitesi bu konuda oldukça iyidir ordan indirip upload ettim söyledigine gore xp desteklıyor ama setup ı yok siz bunu

Aygıt yonetıcısınden surucu güncelleştirmeyi seçtikten sonra Listeden yada belirli bir konumdan yükleyi secin ardından Arama yüklenecek sürücüyü ben seçecegimi sectıkten sonra disketi var diyerek dosyaları bi Gösterin bakalım olucakmı

Download Driver

http://rapidshare.com/files/85045182/9750__Driver.rar[/CODE]

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...