Jump to content

Atatürk'e Çirkin Saldırı

[!]KaJMeRaN[!]

Recommended Posts

Atatürk'e çirkin saldırı!

Ankara Cumhuriyet Savcısı Kürşat Kayral, Nöbetçi Sulh Ceza Mahkemesi'ne başvurarak Türkiye'de pek çok kişinin girdiği "youtube.com" sitesine erişimin engellenmesi talebinde bulundu.

Sitede ‘turko maymun' diyerek Mustafa Kemal Atatürk'e hakaret edildiğini ve yapılan yayının durdurulması isteğinin yerine getirilmediğini belirten savcı Kayral, siteye Türkiye'den erişimin yasaklanmasını istedi.

Savcı Kayral, mahkemeye yazdığı yazıda şunları belirtti:

“Yapılan suç ihbarı üzerine başlatılan 5816 sayılı Atatürk'e Karşı İşlenen Suçlar Hakkında Kanun ve 5237 sayılı Türk Ceza Kanunu'nun 299, 301, ve 125/3-a maddelerine aykırılık suçlarından yapılan soruşturmada; youtube.com sitesinde ‘turko maymun' isimli video klibi ile yapılan yayın hakkında 5651 sayılı yasa gereği internet sitesine erişimin engellenmesine arar verilmesi.”

Mahkeme, siteye gerişimi engellerse Türkiye de ilk kez "İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında Kanun"a muhalefet edildiği gerekçesiyle bir site yasaklanmış olacak.

/mynet\

http://img409.imageshack.us/my.php?image=adszew5.png[/img][/CODE]

Resmen komedi ya. Gece gece güldüm sinirden. Benim bildiğim, suçu işleyenin bazı hakları elinden alınır. Sen bu uyduruk videoyu hazırlayanlara engel olama. Büyük ihtimalle yurtdışında olan o insanlar ve bütün dünya girip o saçmalığı izlesin. Ama 70 milyona bloke koy. Binlerce sitedeki youtube link veren onbinlerce videonun çalışmamasını sağla. 70 milyonun dünyanın en büyük sitelerinden birine girmesine engel olarak, halkı cezalandır. Mantığa bak; Gözlerini yumunca çirkinliklerin yokolacağını sanmak (!)

Türkiye düşmalarınada eğlence çıktı vallahi; Canı sıkılan Atatürkle ilgili saçma sapan bi video hazırlayıp atsın youtubeye, al sana koca ülkeye bloke.

Sabah cumman demese benimde haberim olmayacak DNS ler farklı olduğundan. Saçmalık bu kesinlikle fazlası değil Bi agacın yapragı çürük diye tüm ağacı kökten kesiyolar... Çocuk oyuncagına döndü mübarek...

Beyler hadi şurda 70 milyon izledi desekte youtubeyi kapatıyorsunuz.

Ee geri kalan 7 milyar izlerse ne olacak.

Biraz mantıksız buluyorum ben giren adam 2 proxy ayarı yaptıktan sonra yine girer.Önemli olan o çirkinliği yapanları bulmak.

yha arkadaslar bildiğiniz gibi DNS ayarlarını yaptıktan sonra mahkeme kararı ile kapatılan siteleri görebiliyosunuz ama böyle bir saldırı defalarca "youtube.com" sitesinde yaynlandı site adminleri tarafından kaldırıldı bnce site tamamen kapatılmalı veya bu çeşit videolar denetlendikten sonra konulmalı

Bir TÜRK Bİn Kişeye Bedel

Resmen komedi ya. Gece gece güldüm sinirden. Benim bildiğim, suçu işleyenin bazı hakları elinden alınır. Sen bu uyduruk videoyu hazırlayanlara engel olama. Büyük ihtimalle yurtdışında olan o insanlar ve bütün dünya girip o saçmalığı izlesin. Ama 70 milyona bloke koy. Binlerce sitedeki youtube link veren onbinlerce videonun çalışmamasını sağla. 70 milyonun dünyanın en büyük sitelerinden birine girmesine engel olarak, halkı cezalandır. Mantığa bak; Gözlerini yumunca çirkinliklerin yokolacağını sanmak (!)

Türkiye düşmalarınada eğlence çıktı vallahi; Canı sıkılan Atatürkle ilgili saçma sapan bi video hazırlayıp atsın youtubeye, al sana koca ülkeye bloke.

bu ceza youtube ye . bir anda 70 milyon müşteri kaybeden firma doğal olarak linki kaldırıp kendine ceki düzen verecektir.. burda olay su sen onu yparsan bizde insanlarımızı senin sitene getirmeyeiz diyip gözdağı vermek ve. işe yarıyor.. zaten yakında filitreleme eklenir bu muhabbetler biter.

böyle abuk aptl.ca bişey olamaz. klasik ve gereksiz milliyetçilik takıntılarından biri daha buyrun burdan yakın. :glare: . bu yasaktan ben ticari kokular alıyorum.dünyanın kullandığı bi portaldan mahrum kalıyoruz.bush a youtube da demediklerini bırakmadılar.adamı köpek kılığına sokup boynuna tasma geçirdiler.ama amerika yasak getirmedi? bizim değer verdiğimiz insanlar ve önderler olduğu gibi her ülkenin değer verdiği siyaset adamları başkanları var.o zaman onlarda yasak getirsin kendileri ile ilgili bişey söylenirse.bırakalım artık bu insanları ilahlaştırma huyumuzu...

Ceza youtube'a falan değil direk Türkiye internet sektörüne vurulmuş bir balta gibidir....Youtube kimin ? Google Corp. :glare:

Bugün sen youtube engelleyerek, google gibi büyük bir firmayı karşına alıyorsun. Bu durumda yarın senin ülkendeki siteler yavaş yavaş sıra kaybetmeye başlayacak...Birgün bir bakacaksın ki, Google'da hiç bir Türk sitesi ön sayfada yer alamıyor :D

Herşeyi düşünen yüksek adalet ve yargı makamları sektörü bu şekilde bombalayacaklarını neden düşünmediler merak ediyorum doğrusu...

yaw türkiyeden kapatsan ne olur insan sevmiyosa zorla sevdiremessin seviyosada zorla kötü edemessin izlemesin istemediklerini olur biter. sadece beğendiklerini izle adamın mahkemeye başvurmasını reklam olarak görüyorum

böyle abuk aptl.ca bişey olamaz. klasik ve gereksiz milliyetçilik takıntılarından biri daha buyrun burdan yakın. :glare: . bu yasaktan ben ticari kokular alıyorum.dünyanın kullandığı bi portaldan mahrum kalıyoruz.bush a youtube da demediklerini bırakmadılar.adamı köpek kılığına sokup boynuna tasma geçirdiler.ama amerika yasak getirmedi? bizim değer verdiğimiz insanlar ve önderler olduğu gibi her ülkenin değer verdiği siyaset adamları başkanları var.o zaman onlarda yasak getirsin kendileri ile ilgili bişey söylenirse.bırakalım artık bu insanları ilahlaştırma huyumuzu...

işte beklediğim yorum!.kesinlikle sana katılıyorum.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...