Jump to content

Bilgisayar Oyunu İçin Bmw'sini Sattı!

_CeDRiC_

Recommended Posts

11652_bmwyeni.jpg

Dünyada 210 milyon kişinin üyesi olduğu Knight'ı Türkiye'de yaklaşık 3,5 milyon kişi oynuyor.İlk çıktğında oyunda sadece sanal para (GB) kullanıldığını ancak daha sonra kahramanların yanı sıra giysi, silah ve takılarının da satılmaya başlandığını söyleyen Murat B., şöyle devam etti: “Açılan internet sitesinden kahramanlarımızın aksesuarlarını alıyorduk. Oyundaki karakterimi güçlendirmek için 600 dolar harcadım. İzmir'de ismini Adem diye bildiğimiz bir arkadaş, 80 level warior. 4 buçuk milyon np, +2 ironset (takılar), +10 shell full (kıyafet), +10 raptor (silah), +3 warior erring (küpe), +3 Ring of felenkor özellikli tanınmış bir karakteri 2005 model bir BMW marka arabaya sattı."

Devamı İçin:

http://www.bugun.com.tr/haber_detay.asp?haberID=11652[/CODE]

[b]Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz abartımı gerçekmi?[/b]

ßağımlılık yapıyor ama iradesini kontrol edebilen bir insan evladi bunu yapmaz xD 4 Sene ßoyunca Oynayıp Zamanında 1,250 Teklif Gelen Karakterimi Satmak yerine Banlatmayı tercih ettim x) 4 Sene Oynadım Diye Kafamı vurduğum Oyundan sonra tek tutkum WOW oldu ki K-O ßi Tutkudan Ziyade Hırs İçinde Yüzen Saf Adamlar Oyunu Oldu. Halbuki KO'da 60'a Char Kasacaklarina WOW'da Herhangi ßi Mesleği 375/375 Kasana kadar daha çok eğleneßilirler.

Bu oyunu oynayanlara acıyorum malesef benimde etrafımda çok var yazık sosyal hayatları bitiyor bide üstüne para veriyorlar oyun dediğin eğlence için oynanır herşeyin olduğu gibi bununda b..u çıkardılar...

Aranızda oynayan varsa üzgünüm ama böyle düşünüyorum.

Bu oyunu oynayanlara acıyorum malesef benimde etrafımda çok var yazık sosyal hayatları bitiyor bide üstüne para veriyorlar oyun dediğin eğlence için oynanır herşeyin olduğu gibi bununda b..u çıkardılar...

Aranızda oynayan varsa üzgünüm ama böyle düşünüyorum.

oyna oyna nereye kadar. Herşeyin dozunu bilmek gerek. Ne güzel Crysis, Call of duty tarzı oyunlar war onları oynayın. yada titan quest. bunlar daha eğlenceli oyunlar bence...

• 3 hafta sonra ...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...