Jump to content

Arkadaşlar Sizce Bekarlık Sultanlıkmıdır

Pc.KoPaT19

Recommended Posts

yaslanıyorum ben demeye baslayana kadar aynen sultanlıktır dırdır yok, cocuk yok ,bebek zırıltısından uykusuz kalmak yok :rolleyes: ,aynı çorbayı yemek yok bi de ortam insanıysan 2 sene bekarlık sultanlık dersin benim gibi :rolleyes:

Kurtlar vadisinden bi replik geldi aklima :rofl:

Polat ve savci karsi karsiyadir ve sorgulama baslar ama ilgin biter

ve savciya son gölü atar

Polat: Sizi en savunmasiz aninizda yani en mutlu gününüzde öldürürüm

Savci: Aman evlilik yildönümüm olmasin !!

Polat: Evlilik yildönümünüzün en mutlu gününüz oldugunu sanmiyorum :rofl::(:D

sen hergün mantar çorbası içmek nedir bilirmisin lokantaya gidip ev yemeklerini özleyim kardeş bana bi ordan kuru pilav bi de yanında salata ver diyen salatanın içinden kıl çıkınca bekarlık nasıl bişey anlarmısın :rofl: :rofl:

sen hergün mantar çorbası içmek nedir bilirmisin lokantaya gidip ev yemeklerini özleyim kardeş bana bi ordan kuru pilav bi de yanında salata ver diyen salatanın içinden kıl çıkınca bekarlık nasıl bişey anlarmısın :rofl: :rofl:

Arkadaşım ev yemeği yemek için evlenilirmi.

Arkadaşlar bekarlık sultanlık değil bekarlık özgürlük olsa gerek. Bekar bir insanın sorumlulukları azdır.İstedeği gibi gezer tozar.Fakat evlenince işler değişir.Bakması gereken bir ailesi olur.Her istediğini yapamaz hatta ölmek istese bile ölemez.Yine de evlilik güzeldir. İnsan belli bir yaştan sonra eğlenceden çok huzur arıyor.

bekarlık özgürlüktür özgürlüğünde bir bedeli vardır genelde özgürlük hep yanlızlık getirir..

neyse evlilik ve bekarlık süreç işidir

insan bir dönemini bekar olarak gecirir sultan o dur ama artık sultanlık bir süre sonra razalete, cefa ya dönüşmeye başlar o zaman evlenmek lazım evlilik nie lazım insanın sol yani acıyorsa yalnız oldugunu duşündükçe kötü oluyorsa.. artık sevdiği insanla aynı evde (dini ve resmi acıdan uygun sekilde)yaşamak istiyorsa evlenir ama

20 yasındayım üniversitedeyim su an evlilik benim için cefa olur bekarlık su an en ideali. malum ne zaman nerde ne yaşayacagızınız belli dil bazen arkadaslarınızla 3 gün ayrılmadan uyumadan oturup geyik yapıyorsnuz. ama evli adam bunları yapmaz.. bazen arkadasaınız kız arkadasından ayrılır sabaha kadar dağıtırsınız.. bir an aklınıza düşer atarsınız motora gidersiniz nevsehire (kayseriden gitmek kolay oluyor :drinks:) peri bacalarına.. gezer içer sıcar dağıtır kafayı gelirsin.. banji camping yaparken ölürsem cocuklar ne olur derdi yok :) parasütle atlarken ya acılmaza dedğinizde tek düşündüğünüz kendinz olursunuz geride kalanlar dil.

ne zaman ki hayat sizin için durağanlaşmaya başladı artık birseyler benden geçti artık durulmam düzenli bir hayata geçmek istedinir.(belkide monotonluk denileiblir) o zaman evlenirsiniz ama eğer asık oldugunuz ve cook iyi anlaştığınız, anlayıslı ve tam size göre birisi varsa hayatınızda bekarlıktaki sultanlık evliliktede devam eder ama hayat süprizlerle dolu evlilik yada beklarlik kesin iyidir diyemem..

(birde evlenince eğer sen hala bekar gibi gezcem tocam hayatımı yaşaycam diosan işte evliik sana yas olur tartısma olur stres olur.. herseyi yerinde zamanında ortamında yapmalı bazen bazı kararlar alıyorsan bazı seyleri de arkanda bırakmalısın..)

cok harika birisi var hayatımda cok güzel ve anlayıslı en önemlisi birbirimizi cok seviyor eğer ben böyle biri ile evlenirsem inanıyorum ki bekarlıktaki sultanlığım asla bitmez...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...