Jump to content

Download Hızlandıracak Bir Yöntem Program Varmıdır

Recommended Posts

Idman Flash Free download manager tarzı download programlar forumda var indirebilirsin. Ayrıca XP kullanıyorsan bazı eklentileri ve düzenlemeler ile bir takım yararı olan şeyler yapabilirsin fakat ağım şahım bir etkisi olmaz. Yani çok ağır bir makina uçuşa geçmez. XP'de bilinmesi gerekenler gibi bir şeyler googlede yazarsan birtakım bilgiler edinebilirsin.

Arkadaşlar size verilen hızdan daha fazlasını sağlayacak bir program bulunmamaktadır. Bununla beraber var olan hızınızdan maksimum verim almanın bazı yöntemleri bulunmaktadır. Mesala trafik düzenleyici programlar kullanmak gibi.

Hızınızı arttırmanın tek yolu www.ttnet.net.tr'den geçmektedir, yada en yakın telekom bayinden.

Disk ve kayıt defteri temizliği, sistem optimize edilmesi performansı arttırmaya yardımcı olacaktır.

Çok fazla program ve gereksiz hizmet yüklemekten kaçınmak gerek.

İnternet bağlantı ve indirme/yükleme hızını var olandan daha yukarı çıkarmak mümkün değildir..

Ancak en verimli biçimde indirebilmek için bulunan indirme yöneticileri kullanılabilir.Örneğin internet download manager gibi.Ancak bunlarla da zaman zaman max hızda inmeyebiliyor.

Dosyanı boyutu,sunucu tipi,sunucunun yoğunluğu etkiliyor hızı.

bilgisayarımın özellikleri

intel dual 3.000 ghz

2X512 mb ddram

yerel sürücümde 30 gb boş,80 gb toplam boyut

1024 sınırsız adsl kullanıyorum,

indirme hızım 100 kb/s gecmiyor

bilgisayırım şmdi daha iyi koploları değiştirdim format attım

internet sorunum var şu anda internet hızlandırıcı kullanıyorum yine aynı neredeyse piyasadaki bütün hızlandırıcıları kullandım sonuc değişmedi.

ttnet speed testte Download hzıım:952

upload hzım:215

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...