Jump to content

Kurulum Ekranı Editlemek

wooldemort

Recommended Posts

adszpu3.jpg

Sayın arkadaşlar. resimdeki sol üst köşedeki

"Windows Xp Professional Kur " Bölümünü editlemek mümkünmü

yada arkaplanı ve yazıları lütfen cevaplarınızı bekliyorum yaptığım işletim sistemi bitti orayıda editleyim görsel olsun biraz lütfen

buda diğer resim

adsz1ar1.jpg

burdaki yazıları arkplanı filn değiştirmek mümkünmü ?

Evet içindeki textler kolayca değiştiriliyor. winhex ile kastım TNCXP yazmak için ama gözükmedi nedense. Belki başka dosyadadır. Fazla uğraşamadım.

bence smss.exe yi dene... bildiğim kadarıyla usetup yükseltmede kullanılıyor.

adszil7.png

Kajmeran Winhex ile o yazıyı değiştirmeye uğraşma resource hacker veya restorator bu işi fazlasıyla iyi ve daha kolay yapmayı sağlıyor yalnıız sıkıştırma (upx) gibi şeyler varsa işe yaramıyor o zaan PEEXPLORER tawsiye ederim

Tavsiyen İçin Sağol.Ama Winhex de Editleme Moduna Geçersen İstediğin Yeri Editleyebilirsin.

arkadaşlar bende kurulum alanını wınntbbued ile editledim ama şu wındows xp logosunu ne yaptıysam sılemedım aslında baska logo eklıyorum ama onızleme yaptığımda logo tekrar benım edıtledım arkaplanın üzerinde çıkıyor bunu nasıl deyişebilirim veya silebilirim slinirse daha güzel olcak teşekkürler

arkadaşlar bende kurulum alanını wınntbbued ile editledim ama şu wındows xp logosunu ne yaptıysam sılemedım aslında baska logo eklıyorum ama onızleme yaptığımda logo tekrar benım edıtledım arkaplanın üzerinde çıkıyor bunu nasıl deyişebilirim veya silebilirim slinirse daha güzel olcak teşekkürler

kardeşim ordaki logo yerine bir logo ile değiştir ama yerine koyacağın logo 0 olsun yani düzeltme esnasında pencerede gözükmicek şekilde daralt ve kaydet ok

• 1 ay sonra...

Bu konuyu bir ara ben de araştırmıştım ancak başaramadım. Halleden varsa bence bu çok Katılımsız XP adına çok iyi bir gelişme olur. Arka fon ve metin renklerinin değiştirilebilmesi bile çok güzel olur.

Win 98 ve Me de hatırlarsanız. Scandisk komutu ile scandiski açtığımızda ekran mavidir. Ancak scandiks komutuna /mono komutu eklersek artalan siyah olur. Bunun da bir yöntemi olduğu kesin. Ama ne?

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...