Jump to content

Flv Uzantılı Videoları Birleştirme

YAGMURADAM

Recommended Posts

Arkadaşlar hepimiz biliriz youtube sitesinden indirdiğimiz videolar flv uzantılıdır.Ben 2 film indirdim.İkisi de 9 ar parça halinde.Ben bunları dönüştürme yapmadan doğrudan yine flv uzantılı olarak birleştiren bir program arıyorum.Bu işi yapan bir program var mı.İnternette biraz aradım.ama sonuç yok.Eğer bilginiz varsa paylaşırsanız sevinirim.Saygılarımla

• 1 yıl yıl...

öncelikle yukarıdaki arkadaşlar yardım etmişler ama yağmuradamın sorusunda çevirmeden yapmak istiyorum demiş bu yüzden convert programları aradığı şey değil heralde

ama bildiğim kadarıyla istediğinizi RichFLV programı ile yapabilirsiniz...

veya bu siteyi incelersenizde işiniz görülür..

http://www.mp4videojoiner.com/flv-joiner.html[/CODE]

163926-111.gif

Apecsoft AVI 3GP Joiner is a powerful tool to merge or join multiple MP4, FLV, 3GP, AVI, Divx, XviD, MPG, MPEG, WMV, ASF, RM, MOV, VOB (DVD) files into one large file in various format. It is a fast and high quality video joiner. You can add an unlimited number of video files to the list , then merge the video clips to one 3GP or AVI format file. Also it is a video to AVI/3GP converter for you when there is only one video selected.

Please register to see this content.

• 4 ay sonra...
  • 2 ay sonra...

arkadaşlar size önereceğim tek program format cevırmede video birleştirmede video kırpmada her türlü formatı birbirine çevirmede mükemmel bir program adı format factory buradan ındırebilirsiniz

ücretsizdir fulldür yanı

Please register to see this content.

allok video joiner yapıyor o işi bulduk sonunda ama konu biraz eski tabi hani olurda okuyan olursa diye yazıyorum aynı sorunu olan olabilir.flv leri birleştiriyor.

video birleştirirken allok vide joıner ses kalıtesını düşürüyor ayrıca ses görüntüden ya önce yada arkada gidiyor...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...