Jump to content

Böyle Bir Kavşak Türkiyede Olsa Ne Olurdu

Pc.KoPaT19

Recommended Posts

Türkiye'de 3 yol birleşince kaza eksik olmuyor. Böyle bir yer Türkiye'de ölüm demek.

Özellikle bayanların arabalara hastalığını anlamıyorum. Çok seviyorlar galiba.Kaldırımda yürümek yerine yolun ortasında... Bir gün birini biçecem ama.. :@

Türkiye'de 3 yol birleşince kaza eksik olmuyor. Böyle bir yer Türkiye'de ölüm demek.

Özellikle bayanların arabalara hastalığını anlamıyorum. Çok seviyorlar galiba.Kaldırımda yürümek yerine yolun ortasında... Bir gün birini biçecem ama.. :@

imagehack te bi kaç kere denedim kabul etmedi o yü<den böyle vermek zorunda kaldım kusura bakmayın

arkadaşlar link ;

bu değil.

Please register to see this content.

asıl link bu.

ilk verdiğiniz adres sadece. sitede yayımlamak için resmin tam linkini girmeniz gerekiyor.

o adrese girip çıkan resime sağ tıklayıp > özelliklerden adresi alıp buraya yapıtırıp, sonra mouse ile seçip yukardaki resim linkine tıklamanız yeterli.

arkadaşlar link ;

bu değil.

Please register to see this content.

asıl link bu.

ilk verdiğiniz adres sadece. sitede yayımlamak için resmin tam linkini girmeniz gerekiyor.

o adrese girip çıkan resime sağ tıklayıp > özelliklerden adresi alıp buraya yapıtırıp, sonra mouse ile seçip yukardaki resim linkine tıklamanız yeterli.

saolasın teşekkürler

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...