Jump to content

Hdd Formattan Sonra Raw Oldu Yardım Lütfen

djselman

Recommended Posts

Arkadaşlar dün gece makinemde vista ultimate vardı format attım gece ve tncxp yükledim kurulum bittikten sonra hhd Nin D bolumu Raw olmuş ve açılmıyo içinde çok onemli dosylarım var bunu nasıl düzeltebilirim lütfen yardım edermisiniz

Taşınabilir bir disk kurtarma yazılımıni C dikine kopyalayıp çalıştır ve D diskini gösterKurtarabildiğini kurtar.Cd den çalışan bir xp ile

sistemini aç.ve onunla D diskini açmaya çalış.Arkadaşım Tncxp yi kurarken C ve D disklerinizin boyutlarını değiştirdiniz mi.Eğer öyleyse işiniz biraz zorlaşacaktır.Ama Disk Recovery programlarını dene .Kolay gelsin.Saygılarımla

arkadaşlar netten bi çok program buldum ama güvenemiyorum çünkü içindeki bilgilerim gerçekten degerli bunları kurtarcıak bi programa sahip olan warmı... format sırasında sadece C ye format attıp yükledim D ye dokunmadım Şu anda Raw olarak goruyo açmak istedigimde disk biçimledir die uyarı çıkıyo

Arkadaşlar dün gece makinemde vista ultimate vardı format attım gece ve tncxp yükledim kurulum bittikten sonra hhd Nin D bolumu Raw olmuş ve açılmıyo içinde çok onemli dosylarım var bunu nasıl düzeltebilirim lütfen yardım edermisiniz

biçimlendir ve recovery my files programıyla silinen tüm dosyalarını geri getir.

File Scavenger v3.2 adlı programı bulabilirseniz benim uzun süredir yapmış olduğum araştırmalar sonrasında en iyi recovery programı olarak size tavsiye edebilirim.Aşağıda bulduğum linkten indirebilirsiniz.

Please register to see this content.

Arkada$Lar bu söyLedikLerinizin hepsi uzun i$, çaLı$tığım i$ yerinde hemen hemen haftada bir bu raw probLemi geLmekte (bu arada 1470 PC var çaLı$tığım yerde) yapman gereken bootabLe XP ve ya Live cd faLan varsa onunLa aç dos ekranına geL chkdsk d: /f komutunu kuLLan. bunu harddiskini ba$ka bir PC ye ikinci disk oLarak takarakta yapabiLirsin. sorunun giderilmi$ oLur. yaLnız içindeki dosyaLarı aLdıktan sonra diski formatLaman gerekLi. sadece d yi...

bu hata fdisk atmadan düzelmez geçmiş olsun tncde böle şeyler olur normaldir bide power supply ni değiştir sorunun düzelmez ise fdisk at

Ne Saçmalıyosun Sen Arkadaşım Tnc Çıktıgından Beri Tncyi Kullanıyorum Belki 1300-1400 Makineye Kurdum Büyük Bir Sorun Hİç Birinde Çıkartmadı Nası Oluyoda Tncden Olduguna Kanaat Getiriyosun Onu ANlamadım ?

cpu harbiden saçmalamışsın yani diskin raw olarak gözükmesiyle power supply nin n alakası var:) arkadaşların dediği gibi D:\ diskini bi data kurtarma programı ile kurtarabilirsin bunuda File Scavenger İle Yapabilirsin başıma böle çok vaka geldi ve hepsini bu yolla çözdüm

• 7 ay sonra...

arkadaşım biçimlendirme kurtarma programı ile kurtaracağın bölümün imajını al niye dersen orjinal verilere zarar vermeyip kurtarılacak diskin imajı üzerinde işlem yapıyor kurtardıklarından önemli olanları alıyorsun

bir çok program raw destekliyor

şu programı bir dene

http://rapidshare.com/files/125410864/Stellar.Phoenix.Windows.Data.Recovery.v3.0.0.1_www.softarchive.net.rar[/CODE]

• 2 hafta sonra ...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...