Jump to content

İşte Sizin İçin Zor Bi Seçim

corumlu94

Recommended Posts

bence saçma.

Sana başka bir soru .

_______

Yemek mi Su mu ??

ya da daha başka ?

_________

Marul mu daha yeşil yoksa süreyya ayhan mı daha hızlı koşar ?

başka istersen;

_______

2 mi küçük 5 mi büyük ?

hepsi saçma yaniii...

sen kendini 18 ine kadar küçük görmüşün demekki yaşına göre davranıyorsun 14 yaşında olunca kimse bişey yapamaz anlamına gelmiyor herkes herşeyi yapabilir benim yiyenim 2.5 yaşında windows wistada oyunları açıyor ve oynuyor şimdi bu 2.5 yaşında biz senden zeki o zmn

şimdi üstteki herkese @serosero haricinde.

14 yasında olmak belki bi övünç olmaya bilir ama daha büyük olupta birisinin bir sorusuna bu cevap vermek kesinlikle övünç kaynağı olamaz. o kdar mesaj atana kadar sevgili yada dost sorusuna bi cevap verseniz daha kolay olur. insanın düşüncelerini değiştirecek şeylerdir bunlar.

Bak Güzel Kardeşim.

İyi Bir Sevgili = İyi Bir Dost ' tur ama İyi Bir Dost !=! ( eşitdeğildir ) İyi Bir Sevgili.

Ona Göre Sen Yorum Yap.

• Administrator
şimdi üstteki herkese @serosero haricinde.

14 yasında olmak belki bi övünç olmaya bilir ama daha büyük olupta birisinin bir sorusuna bu cevap vermek kesinlikle övünç kaynağı olamaz. o kdar mesaj atana kadar sevgili yada dost sorusuna bi cevap verseniz daha kolay olur. insanın düşüncelerini değiştirecek şeylerdir bunlar.

Bak Güzel Kardeşim.

İyi Bir Sevgili = İyi Bir Dost ' tur ama İyi Bir Dost !=! ( eşitdeğildir ) İyi Bir Sevgili.

Ona Göre Sen Yorum Yap.

Arkadaşın üye olduğu tarihten itibarenki profiline bakarak , post sayısı kasma amaçlı olduğunu görüyoruz. Ve tüm postlarında 14 yaşındaki küçük dahiyim havası mevcut. Biz de sohbet konusu bulmuşken kendisine bu soruyu yönelttik.

Ayrıca bu soru insanlığın icadından beri polemik yaratan sorulardan biridir. Üstüne sadece taraflar yorum yapar. Hiçbiri kazanamaz.

• 5 ay sonra...

Bunu zamanında ben yaşadım. Dostumu seçtim. Ve ilerde anladım ki, doğru seçim buymuş.. Çünkü dostum hala arkamda, ya sevgilim? Kaç gün yanımda?

Zaten bu sevgili işi baştan kopuk bir olay.. Uğraşma bence.

Bunu zamanında ben yaşadım. Dostumu seçtim. Ve ilerde anladım ki, doğru seçim buymuş.. Çünkü dostum hala arkamda, ya sevgilim? Kaç gün yanımda?

Zaten bu sevgili işi baştan kopuk bir olay.. Uğraşma bence.

saçma bir soru aslında ikiside çok farklı ikisede farklı katogoriler ama tercih yapmam gerekse her zaman dostum derim....

Farklı kategoriler aslında, doğru söylüyorsun. Bizim okul yatılı olduğu için, arkadaş olarak kalmıyorsun. Yani ben mesela o dostumun nerdeyse tüm sülalesini tanırım. Çoğu adımı bilir. Ama sevgili araya girdiği zaman, insan dostunu tek hamlede satabiliyor, ona yalan söyleyebiliyor..

Burada dost ile arkadaş farkını gözetmenizi rica ederim..

benden canımı isteseler veririm yanlız sevgilim için istedikten sonra veririm dostum içinse daha cümlesi bitmeden ölmüş olurum anlatabildimmi?

:dribble:

bana bu drumlar çok saçma geliyor.. çünkü insan sevgilisini en iyi dostundan seçmelidir...(karşı cinsten tabi) kendi fikrim bu. insanın sevgilisinin dostundan seçilmemesinin nedeni nedir acaba red edilme korkusu olabilir belki...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...