Jump to content

Vista'da Deep Freeze Sorunu

beklozon

Recommended Posts

Ben Windows Vista Home Premium Kullanıyorum. Bilgisayara Deep Freeze yüklemek istiyorum ama yüklüyorumda Karşıma sorrunlar çıkıyor. İlk sorun bi programın Deep Freeze yi engeLLemesi. Engelliyor engellemesi ama deep Freeze çalışıyor arka plandan ama Sistem tepsisinde Deep freezse ni,n simgesine göremiyorum ve Deep freeze yi kapatamıyorukm CTRL+ ALT+ SHIFT + F6 ya basmama rahmen görev yöneticisinden bakıp deep freeze nin çalıştığını görmeme rahmen sistem tepsisinde simgesi olmadığı için bişi yapamıyorum. Lütfen bana yardım edin bu olayı nasıl hallede bilirim. Güvenli modda silmeyi denedim deep freeze yi ama gene olmuyor. anlayamadım gitti. İnternetten bile arattım böle bi hata sanırım sadece bende oluyor. İnternet cafe işletiyorum Deep Freeze olmadan bişi yapamam. Lütfen yardım ederseniz sevinirim. Her Seferinde format atıyom pc ye hiç bir şekilde sistem tepsisinde göremiom Deep Freeze simgesini Hep arka planda çalışıyor. Şimdiden teşekkür ederim. Yada bana başka bir program tavsiye eder misiniz. ShadowUser die bi program var oda vista destekli değil nabacam ben :S

Ben Windows Vista Home Premium Kullanıyorum. Bilgisayara Deep Freeze yüklemek istiyorum ama yüklüyorumda Karşıma sorrunlar çıkıyor. İlk sorun bi programın Deep Freeze yi engeLLemesi. Engelliyor engellemesi ama deep Freeze çalışıyor arka plandan ama Sistem tepsisinde Deep freezse ni,n simgesine göremiyorum ve Deep freeze yi kapatamıyorukm CTRL+ ALT+ SHIFT + F6 ya basmama rahmen görev yöneticisinden bakıp deep freeze nin çalıştığını görmeme rahmen sistem tepsisinde simgesi olmadığı için bişi yapamıyorum. Lütfen bana yardım edin bu olayı nasıl hallede bilirim. Güvenli modda silmeyi denedim deep freeze yi ama gene olmuyor. anlayamadım gitti. İnternetten bile arattım böle bi hata sanırım sadece bende oluyor. İnternet cafe işletiyorum Deep Freeze olmadan bişi yapamam. Lütfen yardım ederseniz sevinirim. Her Seferinde format atıyom pc ye hiç bir şekilde sistem tepsisinde göremiom Deep Freeze simgesini Hep arka planda çalışıyor. Şimdiden teşekkür ederim. Yada bana başka bir program tavsiye eder misiniz. ShadowUser die bi program var oda vista destekli değil nabacam ben :S

Vista destekli deepfreze var forumda hatta bi arkadaş katılımsız olarak tüm sürümleri tek proda

toplamış onu indir ve kur ben kullanıyorum üstelik kurarken şifresiz kuruyor ve istersen şifre atayabiliyorsun ana kurulum ekranında Disklerini C-D-E gibi seçebiliyorsun...

Vista destekli deepfreze var forumda hatta bi arkadaş katılımsız olarak tüm sürümleri tek proda

toplamış onu indir ve kur ben kullanıyorum üstelik kurarken şifresiz kuruyor ve istersen şifre atayabiliyorsun ana kurulum ekranında Disklerini C-D-E gibi seçebiliyorsun...

He bendekide Vista destekli deep freeze ama şöle anlatayım sana. deep freeze nin setupuna tıklıyom yükle diom. yüklüo sonra reset atıyo pc ye pc açılıyo deep freeze çalışıyo ama sistem tepsisinde göstermiyor. ama arka planda çalıştığını görev yöneticisinden görüyorum. bana sadece Şu lasım bu deep freeze yi engelleyen windows programı ne adını verin öldürecem onu yada bi yardım :D

yaaa bana çalışıyor falan demeyin hala sinirleniom bendekilerde ne varda çalışmıyor. çalışıyor deep freeze çalışmıyor değilde bende bi program engellio otomatik olrak başlatta onu. ama o programı yakalamayım yanlız ben onu yapacağımı biliyorum.

CD den Çalışan Bir XP Versiyonu ile Bilgisayarını Aç ve C Altındaki $Persi0 Sistem Dosyasını ve Progfiles içindeki Faronics Klasörünü Sil...

Bir Ara XP de Aynı Sorun Başıma Gelmişti..DeepFreeze Aktif Ama Ne Kaldırabiliyordum Nede Pasifleştirebiliyordum...

yukarda Bahsettiğim Dosyaları Sildim, Sorun HalOldu..

Ama Vistada Bilemem, bi Deneyin isterseniz...

Merhaba arkadaşlar ben Windows Vista Home Premium kullanıyorum.Sorunum Vista Destekli Olduğuna inanılan :D deepfreeze yükledim fakat yüklemeyi doğal şekilde bitirdikten sonra yani yeniden başlattıktan sonra her ne hikmetse hiç bir şekilde deepfreeze ulaşamıyorum.Yani CTRL+ALT+SHIFT+F6 kombinasyonu olmuyor system tray da simgesi yok ve undeepfreze görmüyor.

Anakart olarak hata verdiğini sanmıyorum anakartlar işletim sistemlerinden bu programda bağımsız çalıştıklarını biliyorum çünkü önceki sürümlerde eski AMD anakarta yükledim kusursuz şekilde çalışıyordu.

Zannedersem bu izinler ile ilgili bir sorun yani başlangıç programlarını windows defender yada kendi güvenlik programının izin verip vermemesi programları incelemesiyle alakalı diye düşünüyorum.Bana bu konuda yardım edecek ulvi bilgilere sahip birisi varsa lütfen cevap yazabilir mi ? KOLAY GELSİN

arkadaşlar sorunumu hallettim :) sorun Vista içerisinde bulunan EBEVEYN KONTROL porgramından kaynaklanıyormuş kaldırınca system trayda gözüküyor ve istediğiniz şekilde halledebiliyorsunuz kolay gelsin

kaan yaptı :)

• 8 ay sonra...
  • 3 ay sonra...
He bendekide Vista destekli deep freeze ama şöle anlatayım sana. deep freeze nin setupuna tıklıyom yükle diom. yüklüo sonra reset atıyo pc ye pc açılıyo deep freeze çalışıyo ama sistem tepsisinde göstermiyor. ama arka planda çalıştığını görev yöneticisinden görüyorum. bana sadece Şu lasım bu deep freeze yi engelleyen windows programı ne adını verin öldürecem onu yada bi yardım ;)

arkadqaşım ben Vİsta ultımate kulanıyorum bende deep freeze mağduruyum Vista uyumlu bulan varsa haber versın benim pc açılmıyor bıos ekranına da geçiş yapamıyıyom bana yardımcı olursanız sevınırım şimdiden teşekürler METİN

• 2 hafta sonra ...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...