Jump to content

Arkadaşlar Kasa Seçiminde Yardım

casus2716

Recommended Posts

edit: sitede sorun varmış ..gördüm..

galiba raidmax diye bi marka...

çok kaliteli olduğunu düşünmüyorum...

bizaman feel in yaptığı gibi görsellikle ön plana çıkmaya çalışan bi marka galiba....

http://www.firebal.net/asp/show_stock.asp?product=GENZ-025[/CODE]

birde buna bak..

dostum maddi imkanın varsa psusuz server kasa almanı tavsiye ederim.psu alcaksanda 530W aşasını düşünme.istediğin kadar yerde olur hava yalıtımında tabi gelişi güzel takmazsan fanları.(fanlarda Thermalte kasa fanlarını düşün oldukça sessizsir.gidip oem alma okadar para harcadıktan sonra.) bende feel kasa var yanında gelen 550w uyuruk şeyi attım 530W FPS psu aldım)

belirttiğin limit server kasaya oldukça yetersiz benim dediğim kasaların yaklaşık açılış fiyatı 180 dolar civarında ve buna bide psu alacak olursan onada 150 ytl civarında harcama yaparsın.eğer feel kasa alıyım sonrada power alırım dersen feel 550w kasasını al zaten içinde yeteri kadar fan var takmana bile gerek kalmaz.ilerdede bi psu alır geçersin ama feel kasa 460W - 550W olanlar genelde aynı kasaya sahip sadece 10 dolar fark verirsin

belirttiğin limit server kasaya oldukça yetersiz benim dediğim kasaların yaklaşık açılış fiyatı 180 dolar civarında ve buna bide psu alacak olursan onada 150 ytl civarında harcama yaparsın.eğer feel kasa alıyım sonrada power alırım dersen feel 550w kasasını al zaten içinde yeteri kadar fan var takmana bile gerek kalmaz.ilerdede bi psu alır geçersin ama feel kasa 460W - 550W olanlar genelde aynı kasaya sahip sadece 10 dolar fark verirsin

seinin o 180 dolar dediğin kasanın markası nedir aklında varsa yazarmısın

• 10 ay sonra...

öncelikli olarak kasa alırken bence güc kaynağına dikkat etmelisin kalitesine dikkat etmeni öneririm.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...