Jump to content

Galiba Windows Ta Bişey Var

kayhanmed

Recommended Posts

Merhaba

Geforce 7300Gt agp 512 mb ekran kartım var 1Gb ram ım var ve amd 2.0ghz işlemcim var ve oyun oynarken pc donuyor hiç bir tuş çalısmıyor ctrl+alt+delete ve buna bendez hiçbir tuşlarım çalışmıyor sadece reset atabiliyorum

oynadıgım oyunlar yani oynamaya çalıstıgım call of duty_serious sam2_pes2008_enter the matrix gibi..

yardımınız için şimdiden teşekkürler

Oynadığın oyun 3 boyutlu ve ekran kartın desteklemiyorsa donma yapabilir, ya da o oyunda bir sıkıntı var, eski versiyon oyundur, Windows'un 2000 ve alt versiyonları destekliyordur.

Oyunun adını şimdi farkettim, Cod4 yeni bir oyun, ekran kartınız 512 mb olmasına rağmen 3B desteği olmayabilir. Bendeki ekran kartı 256mb.lik ve çocuk rahatlıkla oynayabiliyor.

daha önce bir arkadaşımdada böyle bişey cıkmıştı oyun oynarken donmalar kilitlenmeler ekranın kararması falan hatta arka planda oyunun sesi geliyo ama ekran ya donuk yada kararmış oluyodu ******ürdüğümüz bilgisayarcı ekran kartı ile ramlerin uyuşmadığını söylemişti ve ramleri değiştirmek zounda kalmıştık daha sora böle bi sorun olmadı pcde sanırım senin sorununda bu dostum ekran kartı ve ram uyuşmazlığı.

• 2 hafta sonra ...
Sistemindeki işlemci ve diğer bileşenlerin ısılarını kontrol et. Buyuk olasılıkla işlemcin fazla ısınıyor.

EWET USTAM DOĞRU SÖYLÜYO AMD İŞLEMCİLER FAZLAIS IDA ÇAKIYOR

BEN KASA AÇIK VAZİYETTE KARŞISINDA VANTİLATÖR ÇALIŞTIRIYORUM

BAŞKA TÜRLÜ YEMİYOR

• 10 ay sonra...

bence ekran kartında hata olabilri yada oynadığın oyunu ekran kartı veya ram den herikisinden biri kaldırmayabilir.

• 2 hafta sonra ...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...