Jump to content

Rapidshare.com Da Beklemeye Son

kambo

Recommended Posts

BEnde umutlu değildim ama oldu Fakat bi sorun var Liste yapıyosunuz fakat 1 party yi indirince yaarım saat bekliyo Proxy Bulabilirsek Olur gibi geldi ama Kusura bakmayın bilmiyodum beklediğini yeni gördüm bende

arkadaşlar bende yeni oldum bu steye hepinize sağlıklı ve iyi günler temenni ederim. salihbaba

fakat bir sorun var ben rapidhereden dosya indiriyorum rar dosya iniyor fakat pc de açılmıyor

rar dosyası hasarlı diyor bu konuda bilgi verirmisiniz verirseniz sevinirim.

mayilde yollaya bilirsiniz ( salihkarakhotmail.com ) TEŞEKKÜRLER

evet arkadaşlar boş yere beklemeye gerek yok modemi kapatıp açmak daha mantıklı...Bende daha önce buna benzer bir program bulmuştum..ve o programla indirdiğim bütün dosyalar hatalı oluyordu..hepsinde hata veriyordu..bende o programı sildim ve onca indirdiğim programları tekrardan indirdim...böyle programlar galiba hatalı indiriyor...kolay gelsin

indirdim fakat çalıştıramadım bir dosyada denedim tamamlandı yazdı fakat tamaladı dediği dosya boyutu dosyanın gerçek boyutu ile uymuyor ve ayrıca dosya hiçbiyerde gözükmedi sonrada program kilitlendi.

bence en iyisi modeme reset atmak tabiki internete ağdan bağlanmıyorsak..

• 2 hafta sonra ...

vallaha bn böle şelerle uraşmıorum girin google amcaya TAM OTOMATIK RAPIDSHRE Yazın size 5 tane programlı bişe çıkıcak programla herşeyi yapıyosunuz bilgisayarı açın programı çalıştırın siz geçin tv başına program rapidden dosyayı indirecek daha sonra modemi resetleyip ikinci part indireck bn kullanıyorum manuel olarak indirdiğim tncxp 3 part 6 saatimi aldı geriye kalan tüm partları bununla 2.5 saatte bitirdim ve rapidden maximium hızda çekiyor bnde 115kb/sn de

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...