Jump to content

Bilgisayarda Mikrofon Sorununa Kesin Çözüm

yurdababo

Recommended Posts

BU SORUN ÇOGUNLUKLA SAOUNMAX SES KARTLARINDA ÇIKYOR. MİKROFON ÇOĞUNLIKLA AKTİF EDİLEMİYOR DİYE.ŞİMDİ ÖNCELLİKLE GÜNCEL DRİVERINI KURUN DERİM. BUNDAN KASTIM SAOUNMAX SES KARTLARININ MİKROFON ÖZELLİGİ SADECEE PROGRAMIYLA ÇALIŞIYOR OLMASINDA YATIYOR. İKİ TİPİ VAR SAATİN Yanında mavi bi krenin içinde üçgen olandan bahsedeceğim. önce klasik biçimde küçük hoparlöre tılyaın ve mikrofonu aktif edin. aktif etsenizde çalışmaz daha. sonra o mavi kutucuğa tıklayın orda mikrofon skalasını yanında küçük bi kutucuk var. ordan mikrofon artırma ve front panel kutucuklarına girip işaretleyin... bu kadar.....internetee bu konuda kimse cevap yazamamaış bende aylarca araştırdım hatta servisleri aradım bilen çıkmamaıştı. unutmayın ses kartını wdm sürücüsünü yüklerseniz. kesinlikle mirofon çalımaz...

gelelim şu HD ses kartlaına bu kartlarada çogunlula mikrofon kutucugu olamaz denetimlerde. püf noktası şu . bu kartalar otomatik algılar takılan aygıtları. algılar algılarda ne oldugunu bilemez.sizin ona taktıgım aygıt mikrofon demeniz lazım. bu yüzden o pembe girişe mikrofonu bilgisayar açıkken takın ve karşınıza bi kutucuk çıkacak ordan mikrofonu seçin

. yoksa kapalıyken yaparsanız algılamaz. kısa anlatmaya çalıştım.... bks bilgisayar

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...