Jump to content

11 Mb Lık Dosyayı 2 Megabayta Düşürmek

casus2716

Recommended Posts

olay ne biliyormusun benim dvd rewitherim sata 22 mb lık dosya var ben makinama ******ürcem evimde uzak flash belleğim yok ben de 2 diskete nasıl atarım diye düşünüyorum yardımcı olurmsun

22mblık dosya 2mb'a düşmez arkadaşım. O ancak, word dosyası ya da özel sıkıştırma izni olan media dosyalarını sıkıştırırsan olur. Partlara bölsende o kadar sayıda disket gerektirir. Net bağlantın varsa 2-3 part yapıp emailine at derim.

• 2 hafta sonra ...

ArkadaşLar Adamlar Yapmış 3gb Dosyayı 3mb olaarak Zipi sıkıştırmışlar rapide vermişler Rapidden Tek link 3gb dosya indirdim bi Çıkardım İçinden Gerçekten Dosyalar Var kurup Oynadım.. :(

yapanlar Yahooda Bir Grub :

www.celebiyiz.biz[/CODE]

hiçbir sata raid driveri 22 mb olamaz :( onun içinde extra şeyler vardır. içinde iaahci iastor ismindeki doayaları bulup onları diskete atın.

exe olduğu için öğle normal inf değil ama sorunu hallettim genede saolun yardımcı olduğunuz için

ArkadaşLar Adamlar Yapmış 3gb Dosyayı 3mb olaarak Zipi sıkıştırmışlar rapide vermişler Rapidden Tek link 3gb dosya indirdim bi Çıkardım İçinden Gerçekten Dosyalar Var kurup Oynadım.. :(

yapanlar Yahooda Bir Grub :

www.celebiyiz.biz[/CODE]

ne biçim site bu anlamadım millete email atmak için bu site filmler hakkında bilgi veriyorlar link atıyorlar konuyla ne alakası var

kardes pro arcıve kullan ısını gorur 700 mb dosyayı 11 mb kadar ındırıyor veya gmail driver indir gmail hesabımn varsa...ordan yapabılırsın..veya wınrar yukle sag tus arsıve ekle ve maıl olarak gonder de o otomatık yapar sonra outlook acılır ekranda dosya gozukur sag tus farklı kaydet dersen ısını gorursunn ok...

• 9 ay sonra...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...