Jump to content

Acer Aspire 5710g Xp Ses Driver Ve Kapanma Sorunu

oncs

Recommended Posts

Arkadalar önecelikle merhaba bu gün akşama kadar çözmem gereken bir sorunum var.Acil yardımlarınızı rica ediyorum.

Yakın bir arkadasım acer aspire 5710g marka bir dizüstü almış.Vista kullanmak istemediğinden garanti dışı kalmasını bile göze alıp xp yükletmek istedi.Bende bu marka ya ait tüm xp driverlarını bulup yükledim.Sadece ses driverı yok bulamadım yada bir sorun var bilemiyorum.Şuan hiç ses yok.

Ve en önemli sorun.Bilgisayar kendi kendisini kapatamıyor.İnanın çok uğrastım ama yapamadım.Xp nin kapanma sorunuda en önemli problemmiş gibi görünüyor.

Arkadaşlar bu sorunlarımı akşama kadar çözmem lazım.Acil olarak yardımlarınızı rica ediyorum.Şimdidien teşekkürler.İyi çalışmalar.

Ses kartı kurulumu

Ses yaması ve sürücüsünü kurduktan sonra Sırasıyla Donanım -Aygıt yöneticisi'ne tıklayın. Burada sistem aygıtları içinde sarı ünlem işaretiyle pci device göreceksiniz. Üzerine sağ tıklayıp sürücüyü güncelleştirin. Sürücüyü internetten değil bilgisayardan arayın. Gerekirse az önce kurduğunuz driverların olduğu klasörleri gösterin.

Ekran kartı sürücüsü (5710) :intel tümleşik

).ZIP

Ekran kartı sürücüsü(5710G) :at hd2300

).ZIP

Ses kartı sürücüleri :ses yaması

Ses kartı sürücüleri :ses sürücüsü

).zip

FAX/Modem sürücüsü :

).ZIP

Ethernet kartı sürücüsü :

).ZIP

Kablosuz ethernet sürücüsü :

).ZIP

Bluetooth sürücüsü :

Please register to see this content.
).ZIP

Çok teşekkür ederim arkadasım yükledim sorunsuz oldu ses geldi tekrar teşekkürler. Şimdide şu kapanma sorununu çözersek çok memnun olacağım.

• 1 yıl yıl...
Çok teşekkür ederim arkadasım yükledim sorunsuz oldu ses geldi tekrar teşekkürler. Şimdide şu kapanma sorununu çözersek çok memnun olacağım.
Bende ayni sorunla karsilastim tum driverlari tekrar yukledim ve en onemlisi\ Realtek High Definition Audio Driver\ ini yukleyince duzeldi

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...