Jump to content

Update.exe.ref Pc Kasıyor. . Virüsmü Acep . . .?

Fox

Recommended Posts

ByLer Pc Durmadan Güncelleme Yapıyo Weya Yapıyomuş Gibi Gözküyo

%99 oLunca Ortadan Kayboluyor Yeniden Başlat Filan Demiyor

Görev YöneticiSinde Uptade.exe Açılıp Kapanıyo Pc Kasıyo

Update.exe i Arattım Pc de Uptade.exe.ref iSminde Bi Dosya Buldum Sildim

Ne Bu Şimdi

Anlamadım : )=

Birde Bu Klasörde Neler War Ne iŞe Yarar Yani C:\WINDOWS\Prefetch

BenimKinde Şunlar War Mesela

LOGON.SCR-151EFAEA.pf

RUNDLL32.EXE-2576181F.pf

NORMAL Mİ. ?

Millett Bekliyorum m m . . . .?_

• 2 hafta sonra ...

prefecth klasorunun icindeki herseyi temizle. Her acılısta ve kapanısta temizleyebilirsin zarari yok.. Ve guncellemeler. Dilersen kapat madem kasiyorsa.. Ama kayboluyorsa şuna dikkat et. Pc yi kapat kısmına gel. Bekleme , kapat , yeniden baslat yazısının altinda guncellemeleri yuklemek icin kapat dugmesine basin gibi bir sey yaziyorsa , kapat dedigin an biraz bekleyecektir ve o gorunmeyen guncellemeleri yukleyecektir.

• 9 ay sonra...

Prefetch dosyasinin icinde sadece bunlar kaldi bunlarida silemiyorum silmem icin yardimci olurmusunuz

(GOLDRUSH2.DLL-26CB5A09 + GOLDRUSH2.EXE-22AC7443 + HELPCTR.EXE-3862B6F5 + LOGON.SCR-151EFAEA +

RUNDLL32.EXE-268BFF96 + RUNDLL32.EXE-2576181F + XNVIEW.EXE-18AD42DD + ZGIC.TMP-335E9645 )

Prefetch dosyasinin icinde sadece bunlar kaldi bunlarida silemiyorum silmem icin yardimci olurmusunuz

(GOLDRUSH2.DLL-26CB5A09 + GOLDRUSH2.EXE-22AC7443 + HELPCTR.EXE-3862B6F5 + LOGON.SCR-151EFAEA +

RUNDLL32.EXE-268BFF96 + RUNDLL32.EXE-2576181F + XNVIEW.EXE-18AD42DD + ZGIC.TMP-335E9645 )

ccleaner yükle ücretsiz sitesinden indir ve türkçedir ayarlar bölümünde özel sekmesinde dosya veya klasör seçip istediğin anda silebilir veya otomatik silinmesini sağlıyabilirsin...ottomatik silinmesi içinde ayarklar seçenekler sekmesinden bilgisayarı açtığıda ccleanerı başlatı seçiceksin...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...