Jump to content

2007 Yılına Damgasını Vuran Olay Sizce Hangisi?

advised

Recommended Posts

Telekom'un sınırsız 256 kb'lik bağlantıyı ücret artışı olmaksızın 1024 kb'ye yükseltmesi benim açımdan bu yıla damgasını vuran olaydır. Zira halâ şoktayım.

Önümüzdeki sene de 15 kat hızlı interneti makul bir ücretle ülke genelinde hayata geçirirlerse Telekom'u dava edeceğim :) bizi şoka uğratmaya hakkınız yok kardeşim :)

kusra bakmayın ben biraz kişiselleştircem; üniversteyi bıraktım.. kaliba asla unutamıcam bir sey olcak, belkide en doğrusu belkide yaptığım en üyük hata olarak kalcak -ortası yok.. umarım haricimdekilere mutluluk bazında unutulmaz seyler yaşamıştır, iyi günler

Yılın olayı neye göre kime göre? Türkiyeye göre mi? Dünyaya göre mi? Katagori nedir? Siyasi mi? Sosyal mi? Spor mu?

en karma şekilde düşünürsek 2007 deyince aklıma seneler sonra da gelebilecek tek olay 8-0 lık Beşiktaş'ın 10 kere daha oynansa bile alamayacağı skor gelir herhalde...

BENCE 2007 NİN EN BÜYÜK OLAYI FENER BAHÇENİN TARİHİNDE İLK KEZ GRUBTAN ÇIKMASIDIR.

HA BİDE BEŞİKTAŞ O 8 GOLÜ YEMİYECEK Tİ REZİL OLDUK DÜNYAYA ADAMLAR RESMEN BİZLE DALGA GEÇTİLER..

Please register to see this content.

görmeyenler için..

Polat alemdarın yaralanması. ( Ölmez herhalde )

sanmıyorum benim anlamadığım bunlar hep dövüşüyorlar çatışrma yapıyorlar polat ve ekibine bişey olmuşyor polatada ateş ediyorlar gene bişey olmuoyr bi geçen bölümde işte hastane ye yattılar polata bişey olmadı ama b u sefer oldu işallah ölmez bi sosyal faaliyetimiz var bi tane si o bari bitmesin:D:D:D:D:D:D:D

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...