Jump to content

Adsl Tarife Değişikliği

orcun

Recommended Posts

arkadaslar ben suan 1024 3 gb sınırlı tarifedeyim ve 1*24 sınırsıza gecmek istiyorum

sadece mudurlukten oluyormus heralde tama onu halederizde

ben yarın gitsem telekoma basvursam degisiklik icin ne zman sınırsıza gecerim ocak ayındamı yoksa o bu ay icindemi

herhangi bir ucretlendirme alıyolarmı aralık ayı faturam limitsiz tarifeye goremi gelir bu yoksa ocak ayımı limitsiz tarifeye gore

bi yardımcı olursanız sevinirim

sınırsıza geçince ilk başta 2 aylık fatura gelecek bir kullandıgın birde kullanacagın ay. yani ön ödemeli bir sistem sınırsız. once ode sonra kullan. ben şok geçirmiştim ilk faturayı gorunce sonra musteri hizmeyleriyle konusunca anladım dogrusunu:)

• 5 hafta sonra ...
sınırsıza geçince ilk başta 2 aylık fatura gelecek bir kullandıgın birde kullanacagın ay. yani ön ödemeli bir sistem sınırsız. once ode sonra kullan. ben şok geçirmiştim ilk faturayı gorunce sonra musteri hizmeyleriyle konusunca anladım dogrusunu:)

Ben gectim sınırsıza iki fatura gelmedi.Actırma tarihin ne zamansa adsl hizmetini o tarihten itibaren sınırsıza geciriyorlar.ayın 22 sinde başvurduğum halde bir sonraki ay 13 ünden itibaren sınırsız oldum genede sormanda fayda var yetkili kişilere

bende 444 0 375 i arayıp sınırsız a geçmek istiyorum dedim 5 dakika içinde işlemimi yaptılar 24 saat içinde sınırsız a geçtim bultar arkadaşıma geldiği gibi banada 2 aylık fatura gelicek zannettim ama normal 49 ytl geldi sen sınırsız a geçtim diye hemen download yapmaya başlama sakın ttnet bu sağları solları belli olmaz önce kesinleştir sonra download yap ben 10 kere aramıştım sonra download a başladım :drinks:

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...