Jump to content

webcam msn sorunu

kancam

Recommended Posts

arkadaşlar benim 1 adet casper 1 adette A4 TECH kameram var hangisini taksam msn de istek kabul ettiğim zaman msn kitleniyor ve bunun sonucunda ancak msn i görevi sonlandır diyerek kapatabiliyorum pc ye format dahi attım ama yine olmadı bu konu hakkında bir bilgisi olan varsa allah aşkına yardım etsin.........

arkadaşlar benim 1 adet casper 1 adette A4 TECH kameram var hangisini taksam msn de istek kabul ettiğim zaman msn kitleniyor ve bunun sonucunda ancak msn i görevi sonlandır diyerek kapatabiliyorum pc ye format dahi attım ama yine olmadı bu konu hakkında bir bilgisi olan varsa allah aşkına yardım etsin.........

dostum bılgısayırmdan calıstıgını gorebılıyormusun camını

Şu ihtimali de değerlendirin.

Bir arkadaşım usb 2.0 bağlantı ile çalışan web kamerası almıştı. Fakat bilgisayarındaki usb girişleri 1.1 standartı ile çalışıyordu.

Kamera geriye dönük uyumluluğu desteklemediği için usb 1.1 girişine takıldığında ya bilgisayarı resetliyordu ya da dediğiniz gibi kilitleniyordu.

Bu sorunu usb 2.0 girişleri olan PCI kart satın alarak çözmüştük.

Edit :

Senin dediğin de olabilir belki arkadaşım ama pc yi aldığımda böle bir sorunla karşılaşmadım. Taki ne zaman bilgisayara format atana kadar. PC format yedikten sonra bir daha görüntülü konuşma yapamadım.

Bu bilgiyi ilk mesajınızda belirtseydiniz. Ben de USB 2.0 sorunu olabileceğini yazmazdım. :)

Şu ihtimali de değerlendirin.

Bir arkadaşım usb 2.0 bağlantı ile çalışan web kamerası almıştı. Fakat bilgisayarındaki usb girişleri 1.1 standartı ile çalışıyordu.

Kamera geriye dönük uyumluluğu desteklemediği için usb 1.1 girişine takıldığında ya bilgisayarı resetliyordu ya da dediğiniz gibi kilitleniyordu.

Bu sorunu usb 2.0 girişleri olan PCI kart satın alarak çözmüştük.

.

senin dediğinde olabilir belki arkadaşım ama pc yi aldığımda böle bir sorunla karşılaşmadım taki ne zaman bilgisayara format atana kdr. pc format yedikten sonra birdaha görüntülü konuşma yapamadım. senin dediğin sorundan olsa en başından olmazdı değilmi. yinede verdiğin bilgi için çok teşekkür ederim.

• 11 ay sonra...

Arkadaslar İyi Forumlar Aynı Sorun Bendede Var Yardimci Olabilecek Varmi?

Msnede Kamera İstegi Yolluyorum Karsimdaki Kabul Ederse Yada Karsimdakinin Yolladi Webcam İstegini Ben Kabul Edersem Msne Kitleniyor Görevi Sonlandır Yapıyorum Her Defasında Ama Sürekli Yapmıyor Bunu Bazende Açıyor Webcamı Direk Bazen Kitlenior Böle Anlamadım Neden?

arkadaşım aynı sorun bendede oluyordu görüntülü konuşmak istediğim zaman msn kitleniyor ve kapanıyordu bi çok yol denedim olmadı web camı değiştirdim olmadı sorunun cam takılı olan yerinden olabileceğini düşündüm birleştirici aldım ona taktım sorun yine çözülmedi bende msn yi ve camı kaldırdım baştan msn yükledim sonra güzel ve doğru bi şekilde camı tanıttım sorun çözüldü yani camın doğru bi şekilde tanıtılmamış olabilir bi daha dene istersen kolay gelsin

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...