Jump to content

Dosyalarınızı Ftp Tarzında Paylaşabilirsiniz.

proxy

Recommended Posts

Merhaba alternatif bir web sitesi daha var 5gb ücretsiz veri depolayabiliyorsun

http://www.4shared.com/

internetteki FlashDiskim sanki

30 gün girilmedigi taktirde silinir diyor...

peki kullanıcı girişi olması şart mı??

yani diyelimki yayında bir klasör var ve o klasöre şifre koyduk...sadece o klasöre şifreyle giriş yapmak yeterli mi?? yoksa kullanıcı girişi olması mecburi mi??

"""Subscription term

How long you are able to use your account since last login (for Free Plan) or subscription (for prepaid Plans).""""

"""30 days

since last login"""

• 2 ay sonra...

Bilginiz olsun ve konu güncellesindin diye yazıyorum millet dianoyenilendi ve artıfk free acountlar 5 gb alana sahip bunun yanıda online uplood olayı yani webdroob olayı değişmiş ve java platforma taşınmış kesinlikle sıkıntı yaratmadan uplooad yapabiliyosunuz saniyede 930 kb\snyi gördüm max upload hızım 1.6 mb downloadı daha denemedim normalde saniyede 5-6 mb civarı download yapabiliyorum onuda deneyince haber veririm .

benim bi sorum olcak tamam upkuada ve yükleme birimleri kabulde biz dosya indirirken peş peşe indirebiliyormuyuz yoksa rapiddeki gibi beklemek zorundamıyız vede sınırımız nedir indirmede bi paylaşsanız sevinirim emeği olana anlatana teşekkürler

Dediginiz gibi üye oldum... programı yükledim...... yalnız 3 defa üye oldum. 1. üyelikte kaspersky key upload yaptım.. iptal oldu.. 2.sinde dosya nın ismini değiştirdim.. yine aynı iptal oldu üyelik.... 3. ise winamp programı upload yaptım.... yine iptal oldu üyeli... bu ne saçma bişey böyle yawwww.......bir işe yaramaz....

Hakkını yemeyim upload hızlı...... Ama iş görmez........zamanınızı boşa harcamayın arkadaslar....

• 2 hafta sonra ...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...