Jump to content

Raid 0 disklerim ve Acronis

gurkandoganay

Recommended Posts

• 9 ay sonra...

aynı sorunu bende yaşıyorum elimde bulunan 3 acronis backup nı kullanamadım.

en son acronis 11 ile raid olduğuna dair yabancı bir forumda yazı okuduktan sonra onu denedim raid o diskleri gördü fakat restore ederken hata verdi şimdi tekrar sistem kuruyorum .

bir de ilginç bir sorunum var acronis boot disk yaptım 4 tane ama hiçbiri ile acronis e ulaşamıyorum.

hep aynı hatayı veriyor

Acronis Loader Fatal Error not found active partition

öncelikle Xp Cd modefiye görmüşmü ona dikkat edin 2. Raıd sorunu şöyle çözersiniz format atarken F6 basın Oto. Raıd Yüklüyor zaten birde ekran kartı görmüyor demiştiniz bunu başka pc denedinizmi ? Ekran kartınızda sorun varmı ? tam emin değilseniz,forumda ara bulursun sağlam orjinal xp sp3 onu indir cd aktar sorun olursa ben burdayım ama kesin sorun kalkıcak !

• 1 ay sonra...

bende raid 1 kullanıyorum ve acronics raid kartı görmediği için restore işlemini gercekleştiremiyor habit disk bulunamadı gibi bir uyar veriyor...

kullandığım işletim sistemi server 2003 ve 2008 bunlarda raid 1 ve raid 10 kom bi nasyonları mevcut fakat restore işleminde sistem yeniden başlıyor acronics yükleniyor ve sistemi restore edeceği sırada hata veriyor ve işlem gerceklesmiyor...

sorunun çözümünü bilen yardımcı olabilirmi acronics e dos altında nasıl raid kartı gösteririm...???

şimdidden teşekkürler....

• 7 ay sonra...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...