Jump to content

Office 2007 Lite

muratturk

Recommended Posts

arkadaşlar office 2007 nin sadece Word, Excel ve Powerpoint i içeren bir lite sürümünü arıyorum. daha önce buna benzer birşey duyan var mı acaba? yalnız benim istediğim portable değil, -örneğin nero lite veya micro da olduğu gibi- bu üç program hariç diğer bileşenleri çıkarılmış bir versiyon. teşekkürler.

murattürk arkadaşım office 2007 nin kurulum aşamasında istediklerinizi seçin gerisini kurmayın.Bu zor bir şey değil ki.Ben şahsen öyle yaptım.İlk kurduğumda grove sine kurmuştum.sonradan gereksiz ne varsa kaldırdım.Bence öyle yapınız.Saygılarımla

Herkez kendi kullanımına göre office istiyor halbuki kurulumda özeli seçip istediğini kurup kurmamak sizin elinizde ayrıca bir office'e gerek yok ama başka amaç taşıyorsanız bilemem.Bundan 1-2 yıl önce benim yaptığım bir programın dışarda 5 ytl'ye satıldığını gördüm :rolleyes2:

murattürk arkadaşım office 2007 nin kurulum aşamasında istediklerinizi seçin gerisini kurmayın.Bu zor bir şey değil ki.Ben şahsen öyle yaptım.İlk kurduğumda grove sine kurmuştum.sonradan gereksiz ne varsa kaldırdım.Bence öyle yapınız.Saygılarımla

haklısınız kurulumda özeli seçerek istediklerimizi kurabiliyoruz, -ki ben zaten öyle yapıyorum- ama, yine nero örneğini vereyim, nero da da özeli seçip sadece istediklerinizi kurabilirsiniz fakat aynı bileşenleri içeren bir lite veya micro sürümünü kurarsanız boyut bakımından aralarında devasa bir fark olduğunu görürsünüz. yani özeli seçtiğinizde kurmasanız da bir sürü gereksiz dosya bilgisayarınıza yükleniyor. aynı durumun office için de geçerli olduğunu düşünüyorum.

benim sormak istediğim nasıl ki nlite programı ile windows ta ekleme-çıkarma yapabiliyorsak bunu office için de yapabilir miyiz? yani mesela word, excel ve powerpoint dışındaki bileşenleri silip, sp1 ve pdf eklentilerini ilave etmek gibi.

• 10 ay sonra...
  • 1 ay sonra...

Selam,

Bu konuda mantıklı olabilecek iki madde söyleyebilirim. Bir kota, iki rapid free, premium aboneliğim yok 7 defa modem açıp kapamak kolay olmuyor. Kota aşımı ile ilgilide yorum yapmayayım zaten. Hoş benimki sınırsız ama sınırlı olanlar var. Onları yabana atmamak lazım. Bu sitenin olayı yardımlaşmak gibi anlıyorum ben ,elinden gelenlerin bu konuda da yardımcı olmasını beklerim açıkcası.

• 1 ay sonra...

arkadaşlar office 2007 nin lite sürümü çıkmış bulunmakta ben bunu araştırdım ve sonunda buldum işte size office 2007 ing lite

Please register to see this content.
)+-+(Word+-+Excel+-+Power+Point).html

linke tıklayıp download edin tam otomatik sessiz kurulumdur ben deneyemedim ama yabancı sitelere güvendim ve linki verdim güle güle kullanın :yahoo:

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...