Jump to content

Dünyanın En kötü 20 filmi

casus2716

Recommended Posts

1. 1.1 Ben & Arthur (2002)

2. 1.4 Who's Your Caddy? (2007)

3. 1.6 Daddy Day Camp (2007)

4. 1.6 Dünyayi kurtaran adam'in oglu (2006)

5. 1.6 Die Hard Dracula (1998)

6. 1.6 Surf School (2006)

7. 1.7 Crossover (2006)

8. 1.7 The Tony Blair Witch Project (2000)

9. 1.7 Pledge This! (2006)

10. 1.7 Anne B. Real (2003)

11. 1.8 SuperBabies: Baby Geniuses 2 (2004)

12. 1.8 The Hillz (2004)

13. 1.8 From Justin to Kelly (2003)

14. 1.8 Keloglan kara prens'e karsi (2006)

15. 1.8 Manos: The Hands of Fate (1966)

16. 1.9 Going Overboard (1989)

17. 1.9 Büyü (2004)

18. 1.9 Glam (2001)

19. 1.9 Santa Claus (1959)

20. 1.9 Hababam sinifi 3,5 (2006)

'Dünyayı Kurtaran Adamın Oğlu' ve 'Keloğlan Kara Prens'e Karşı' M. A. Erbil'den hiç hazzetmediğim halde

zevkle izlediğim komedi filmleriydi. Özellikle ilkinin, bize özgü esprileri anlayabilselerdi Dünya piyasasında da

iş yapabileceğini düşünüyorum. Uzay gemisinde yerleri bezle silen temizlikçi başka kimin aklına gelirdi ki ? :D

'Büyü', ilk Türk korku filmlerindenden olduğu düşünülünce pek de fena değil aslında. İnsanlar çocukluğunda

yoğrulduğu kültüre özgü öğelerden daha çok etkileniyor. Batı filmlerindeki standart Halloween, Şeytan,

Uğursuz Cuma öğelerinin bizi etkileyebilmesi için filmin oldukça kaliteli olması gerekiyor. Ama Cin vb. için

bu geçerli değil.

dogru kıme gore ya da neye gore sekıllendırılıyor kı?! kımın hayatına ne sekıldem fılmlerın etkı ettıgını hıckımse bılemez..dolayısyla bu tarzdakı fen ıyı fılm en kotu fılm tarzlarındakı oylamalara katılmıyorum..dogru da bulmuyorum..

Listedeki yabancı filmlere değinmeyeceğimde bizimkiler gerçekten rezil yav! Yani bir film yaparsın akıllıca bir film olur, anlayan anlar anlamayanda anlamaya çalışır,kafasını yorar. Ama gel görki bizim yerli yapımların hitap ettiği yaş grubu -18 yani doğadaki portakal limon ve hernevi turunçgiller. neden bu grup? çünkü yeni nesil baya zeki ve bu filmlere küçük kıçlarıyla gülüyolar da ondan. sadece mehmet ali erbil değil! Yıllarca beşpara etmez oyunculuklarıyla karşılaştığımız bir gram oyunculuğu olmayan müsvettelerle kandırıldık değilmi ama! bence bir kaç tane oyuncu vardı bu ülkede ne yazıkkı hepsi eski oyuncular.. sadri alışık, şener şen, türkan şoray, müşfik kenter. hadi sayalım:1-2-3-4 :drinks:

yok arkadaş p dedikleriniz eklenmez bizim yaptığımız film dururken kim brad pittin filmini ekler bu listeye.. imdb dediğiniz nedir türkiye de kaç kişi biliyor bu olayı. heralde yükselmez film.. oylayan 300 500 kişi.. Bence bizim komedilerimiz bize özgü.. Salak ile avanak gibi filmlerde adamın dilini çıkarıp sallamasına bile gülenler şimdi bizimkileri beğenmiyor..

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...