Jump to content

Kaspersky 7.0.0.119 yükledim lisansladım ama durmadan key istiyor

Parado-X

Recommended Posts

Merhaba, öncelikle başlığı yanlış yere açtıysam kusra bakmatın -istekde deyilde yardım da bulununca başlığı nereye açacağıma karar veremedim..

Kaspersky 7.0.0.119 yükledim ve sorunsuz kullanıyorum ama sürekli kara listeye alındınız, lisans yenileyin tarzı yazılar çkıyor -oyunda olduğumda filan baya zor duruma sokuyor beni -biraz uğraştım ama uyarıyı kaldıramadım.. bu konuda yardımcı olabilirmisiniz?? iyi günler

NOT: Kaspersky'i güncelledim ve güncellemeti otomatik yaptım -bilgisayarında güncelleştirmesini açık tutuyorum

Durmadan Çıkan Uyarı

lisans1gh1.png

Lisansım

lisans2uh9.png

Güncelleme Görüntüsü

lisans3mk6.png

Merhaba, öncelikle başlığı yanlış yere açtıysam kusra bakmatın -istekde deyilde yardım da bulununca başlığı nereye açacağıma karar veremedim..

Kaspersky 7.0.0.119 yükledim ve sorunsuz kullanıyorum ama sürekli kara listeye alındınız, lisans yenileyin tarzı yazılar çkıyor -oyunda olduğumda filan baya zor duruma sokuyor beni -biraz uğraştım ama uyarıyı kaldıramadım.. bu konuda yardımcı olabilirmisiniz?? iyi günler

NOT: Kaspersky'i güncelledim ve güncellemeti otomatik yaptım -bilgisayarında güncelleştirmesini açık tutuyorum

Durmadan Çıkan Uyarı

lisans1gh1.png

Lisansım

lisans2uh9.png

Güncelleme Görüntüsü

lisans3mk6.png

SELAM ARKADAŞIM HALİL111 NİCKLİ ARKADAŞIMIN VERDİĞİ KASPERSKY VE KODLARI ÇALIŞTI BEN DENEDİM HALEN DE ÇALIŞIYO ONU DENEMENİ TAVSİYE EDERİM.

http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=44562 BURAYA BAKABİLİRSİN.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...