Jump to content

taşına bılır hard dısk sorunu

elturkmanıy

Recommended Posts

Ben bu konuda iki kez servise gönderdim, bazen güvenli donanımda kaldırılmaz ya da ters bağlanmış bir usb girişine takılmışsa girişi yakıyor. Başka bilgisayarlarda bir daha dene. Hiç bir bilgisayarda açılmıyorsa maalesef kara haber, kasa girişi (taşınabilir harddisk) yanmıştır.

Ayrıca virüs bulaşmış olabilir, kullandığın antivirüs açılmasına izin vermiyordur, bu da autorun.exe diye bir virüs bulaşmış olabilir.

Ben bu konuda iki kez servise gönderdim, bazen güvenli donanımda kaldırılmaz ya da ters bağlanmış bir usb girişine takılmışsa girişi yakıyor. Başka bilgisayarlarda bir daha dene. Hiç bir bilgisayarda açılmıyorsa maalesef kara haber, kasa girişi (taşınabilir harddisk) yanmıştır.

Ayrıca virüs bulaşmış olabilir, kullandığın antivirüs açılmasına izin vermiyordur, bu da autocon.exe diye bir virüs bulaşmış olabilir.

kardeş buyuksun

arkadaşım dun başka ps de kullanırken kabloları kurcalarken olmuş b şeyler

hatta konku aldım dedı bana sana sorum şu içindekı programları kurtarırkıyım acaba

çok tşk ederım allaha emanetsın

çok aramama rağmen bulamadım malesef

yardımların için çok tşk ederım allah senınle olsun

arkadaşım buyur bu link işini daha kolaylaştıracaktır.

http://www.tnctr.com/index.php?act=Search&CODE=show&searchid=99a917c0368e7a53740e4391db5d4921&search_in=posts&result_type=topics&highlite=%2Brecovery[/CODE]

kardeş buyuksun

arkadaşım dun başka ps de kullanırken kabloları kurcalarken olmuş b şeyler

hatta konku aldım dedı bana sana sorum şu içindekı programları kurtarırkıyım acaba

çok tşk ederım allaha emanetsın

Arkadaşım taşınabilir harddiskin içerisinde disk vardır, senin kasa girişi yanmıştır sadece. İçerisindeki verilere herhangi bir şey olmaz. Yani taşınabilir harddisk flashbellek'ler gibi değildir. Sadece kasa değişir veya tamir edilir. Benim önceden de belirttiğim gibi iki kez yandı, cihazım geldiğinde içindeki bilgilerim duruyordu...

Arkadaşım taşınabilir harddiskin içerisinde disk vardır, senin kasa girişi yanmıştır sadece. İçerisindeki verilere herhangi bir şey olmaz. Yani taşınabilir harddisk flashbellek'ler gibi değildir. Sadece kasa değişir veya tamir edilir. Benim önceden de belirttiğim gibi iki kez yandı, cihazım geldiğinde içindeki bilgilerim duruyordu...

ewet dedğin gıbı arkadaşım sanırım servıse ******ürüp baktırmam gerekecek yardımın ve duyarlılığın

için rabbım sana gunun beş vaktı anlından seccadenın öpücüklerıyle şereflendırılenlerden eylesın selametle saygılar

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...