Jump to content

işlemci sorunum var

tasiyici_35

Recommended Posts

işlemcinin ısınması doğal benim bilgisayarımdada öle bir sorun vardı ama ram değiştirdim birdetermal jel kullandım arkadaşın dediği gibi ama yanlız termal jel kullanırsan aynı hatayla yeniden karşılaşabilirsin ram değiştirmeyi dene oke

• 1 yıl yıl...
ben aynı sorunu aspire 6530g laptop ta yaşıyorum ben napacam ?

valla dostum bendede aspire 6530G var saatlerce açık olur 12 saat falan daha ben ısındığını görmedim ama masada yada dizüstünde kullanacaksan altına tahta falan koy yoksa çok ısınır ama dediğim gibi bendede aynısı var ve ısınma konusunda gayet memnunum çünkü ısınmıyor :)

valla dostum bendede aspire 6530G var saatlerce açık olur 12 saat falan daha ben ısındığını görmedim ama masada yada dizüstünde kullanacaksan altına tahta falan koy yoksa çok ısınır ama dediğim gibi bendede aynısı var ve ısınma konusunda gayet memnunum çünkü ısınmıyor :clapping:

hadi ya bak moralim bozuldu :)

• 4 ay sonra...
işlemcinin ısınması doğal benim bilgisayarımdada öle bir sorun vardı ama ram değiştirdim birdetermal jel kullandım arkadaşın dediği gibi ama yanlız termal jel kullanırsan aynı hatayla yeniden karşılaşabilirsin ram değiştirmeyi dene oke

Garip Bir Çözüm İşlemci Isınıyor RAM Değiştiriliyor.. Şaşırdım :D

valla dostum bendede aspire 6530G var saatlerce açık olur 12 saat falan daha ben ısındığını görmedim ama masada yada dizüstünde kullanacaksan altına tahta falan koy yoksa çok ısınır ama dediğim gibi bendede aynısı var ve ısınma konusunda gayet memnunum çünkü ısınmıyor :)

bnde de 6530 g var sistem bostayken yani hiç bişi yapmazken 50nin altina kadar inio ama en basitnden internete girdim mi 65 derecenin altina düşmüo oyun actim mi zaten 80 dereceden inmio

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...