Jump to content

2 Gb hediye yalanmı

orcun

Recommended Posts

gecen hafta turktelekomun bu ay kulanıcılara 2 gb hediye kota verdgi solendi ve su sayfada belirtildi

http://ttnet.net.tr/137.aspx

ama alta yazan su yazı

*Kota aşım ücretleri kullanımdan bir sonraki ay faturalandırılır.

beni kuskulandırdı benim burdan anladıgım bu ay bedavaya kulandıgımız 2 gb kota bi dahaki aya ucretlendirilcek

sizcede ooemi yoksa turktelekom gercekten 2 gb hediye verdmimi

valla ben suanda tam 4 gb kota sınırındayım bisey soylerseniz ona gore davranırım

gecen hafta turktelekomun bu ay kulanıcılara 2 gb hediye kota verdgi solendi ve su sayfada belirtildi

Please register to see this content.

ama alta yazan su yazı

*Kota aşım ücretleri kullanımdan bir sonraki ay faturalandırılır.

beni kuskulandırdı benim burdan anladıgım bu ay bedavaya kulandıgımız 2 gb kota bi dahaki aya ucretlendirilcek

sizcede ooemi yoksa turktelekom gercekten 2 gb hediye verdmimi

valla ben suanda tam 4 gb kota sınırındayım bisey soylerseniz ona gore davranırım

anladığım kadarı ile senin kota 4 gb ve 2 gb sana aralık ayı sonuna kadar kullanman için hediye edilmiş.ve 6 gb ye kadar kullanabilirsin.eğer 6 gb yi geçecek kullanımın olursa diğer ay bu geçen kullanımı ekleyecekler.

anladığım kadarı ile senin kota 4 gb ve 2 gb sana aralık ayı sonuna kadar kullanman için hediye edilmiş.ve 6 gb ye kadar kullanabilirsin.eğer 6 gb yi geçecek kullanımın olursa diğer ay bu geçen kullanımı ekleyecekler.

kardes insallah dedigin gibidir ama ben pek ole sanmıyorum

peki bu sadeca aralık ayı için mi yoksa hem mi artık 6 gb ??

sevgili kardeşim kotan 4 gb sadece aralık ayı için geçerli 2 gb hediye.1 ocaktan sonra 4gb yi geçersen ek ücretlendirme.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...