Jump to content

Kaspersky 7 Blacklist oldu

pasa_mahmut

Recommended Posts

arkadaşlar dün akşam saatlerinde benim kasper yine bu siteden indirdiğim 7-9-28 son kullanma tarihli key e

balacklist dedi ve güncelleme yapmadı şuan trial kullanıyorum sizlerde de oldumu bu sorun eger olduysa yeni keyler nezaman çıkacak acaba bilen varmı

SAYGILARIMLA

arkadaşlar dün akşam saatlerinde benim kasper yine bu siteden indirdiğim 7-9-28 son kullanma tarihli key e

balacklist dedi ve güncelleme yapmadı şuan trial kullanıyorum sizlerde de oldumu bu sorun eger olduysa yeni keyler nezaman çıkacak acaba bilen varmı

SAYGILARIMLA

http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=12251

BU BASLIGIN SON MESAJINA EKLEDIM

YALNIZ LINK ALINTIDIR

SAYGILARIMLA

arkadaşlar :D kasper yine blacklist oldu yaa ya kasper kadar kuvvetli bi program yada kasperin keyi olan varmı acil benim gibi bekleyen çoktur ilgilenenler için şimdiden tşkler

SAYGILARIMLA

arkadaşlar :D kasper yine blacklist oldu yaa ya kasper kadar kuvvetli bi program yada kasperin keyi olan varmı acil benim gibi bekleyen çoktur ilgilenenler için şimdiden tşkler

SAYGILARIMLA

Al Benden de O Kadar Zaten Aynı Sürümü Kullanıyorduk Aynı Anda Gitti :)

sürümü 7.0.0.120 Elinde olan arkadaşlar paylaşırlarsa sevinirim yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

Al arkadaşım 29 şubat 2008 e kadar geçerli key(Kaspersky İnternet security 7.0.125 versiyonu için)Gülegüle kullan.Saygılarmla

Şimdilik idare et.İndirme adresi

Please register to see this content.

teşekkür ederim çalışıorlar...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...