Jump to content

Hayatým Hikaye

tyti_18

Recommended Posts

savaþýn en sýcak günlerinden biriydi Asker en yakýn arkadaþýnýn yaralandýðýný gördü. fakat baþýný 1 sn bile siperden çýkaramýyacak kadar yoðun bi ateþ yaðmuru altýnda idiler.Asker hemen teðmene doðru koþtu ve : teðmenim fýrllayýp arkadaþýmý alýp gelebilirmiyim? dedi. bunun üzerine teðmen buna deðmez evlat arkadaþýn çok delik deþik olmuþ çoktan ölmüþtür dedi. kendi hayatýný sakýn tehlikeye atma dedi. bunun üzerine asker teðmenine 'teðmenim izninizle ben arkadaþýmý almaya gidiyorum dedi teðmen çaresiz izin vermek zorunda kaldý. inanýlmasý güç bir mucize oldu ve asker arkadaþýný omuzlarýna alarak birlikte sipere geldi arkadaþýný yere yatýrdý. teðmen askeri muayene ettikten sonra askere dönerek sana öleceðini söylemiþtim dedi. buna deðdimi peki? deðdi teðmenim dedi asker deðdi.!nasýl yani dedi teðmen. çünkü yanýna gitttiðimde hala yaþýyordu dedi. ve asker hýçkýrarak; teðmenim banane dedi biliyormusunuz.; 'geleceðini biliyordum arkadaþým..... , geleceðini biliyordum.. arkadaþlar böyle kýsa ve anlamlý hikayelerinizi bekleriz.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...