Jump to content

vista dvdyi cd çevirebilir miyim

birdost_91

Recommended Posts

slm arkadaşlar Elimde bir vista dvd isosu var.benim dvd yazıcım olmadığı için ne bunu dvdye yazabiliyorum ne de yazılmış olan dvd ile vista kurabiliyorum.Bu vista dvdyi cdye bölebilir miyim?bu sitede yine tek cdye küçültülmüş olanını gördüm ama benim istediğim içinden bişey eksiltmeden full olarak cdye bölmek

slm arkadaşlar Elimde bir vista dvd isosu var.benim dvd yazıcım olmadığı için ne bunu dvdye yazabiliyorum ne de yazılmış olan dvd ile vista kurabiliyorum.Bu vista dvdyi cdye bölebilir miyim?bu sitede yine tek cdye küçültülmüş olanını gördüm ama benim istediğim içinden bişey eksiltmeden full olarak cdye bölmek

arkadaşım sen bunu yapamassın cünkü işletim sisteminin 3-4cd ile boot edildiğini hiç duymadım bilmiyorum ama vista kullanıcam diosan virtual pc wmware virtual machine gibi sanal pc yazılımlarını kullanabilirsin. yapabilen varsa hll olsun :pardon:

ama flash bellekten boot edebilirsin :pardon: 4 gb lik bi flash bellek lazım :yahoo: sagdan soldan ödünc al sora belki üstüne yatarsında flash bellegin :)

arkadaşım sen bunu yapamassın cünkü işletim sisteminin 3-4cd ile boot edildiğini hiç duymadım bilmiyorum ama vista kullanıcam diosan virtual pc wmware virtual machine gibi sanal pc yazılımlarını kullanabilirsin. yapabilen varsa hll olsun :pardon:

ama flash bellekten boot edebilirsin :pardon: 4 gb lik bi flash bellek lazım :yahoo: sagdan soldan ödünc al sora belki üstüne yatarsında flash bellegin :)

bence yapılır gibi ama dll lerle çok oynaman lazım bi disk bitince öbürünü isteyecek şekilde uyarlamak lazım

çünkü tncxp kaç cd?"

bence yapılır gibi ama dll lerle çok oynaman lazım bi disk bitince öbürünü isteyecek şekilde uyarlamak lazım

çünkü tncxp kaç cd?"

arkadaşım k bakma ama tncxp 1 cd ama 1 tn de wpi cd si var yani tek cd dieri oto program cd si bnce olmaz dll ile fln:)

vLite cdlere ayırıyor. Sadece o seçeneği gördüm. Denemedim.

doğru ama hiç elimde somut örneği olmadığından sadece flash bellekten yapabilecegini düşünüyorum..

kardesler vısta home pre nın bazı bılesenlerını vlıte yle sıldım 1.3 gb oldu daha sonra (ayır) 2 cd ye yazdırdım.kurulumda hıcbır sorun olmadı.sadece kurulumda 2kez 2. cdyı ıstedı cd lerı degıstırdım. ve sorunsuz kuruldu.belkı ısınıze yarar dıye paylasmak ıstedım.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...