Jump to content

junglebyte teach Türkçe

karayakar

Recommended Posts

Arkadaşlar, Junglebyte teach adında bir yazılım, laboratuvarlarınızda mutlaka deneyin, benzer programlara göre performansı çok yüksek, broadcast yayın özelliği sayesinde ister 5 - ister 50 öğrenci makinası olsun, program sorunsuz görüntü aktarıyor. bir çok lab. de 24+1 bizzat test ettim. benzer programlarda yaşadığınız video yayını problemlerini gayet iyi çözmüşler. Üstelik Türkçe ve kendi içinde soru editörü ve sınav modülü var.

boxart_h.gif

Gördüğüm kadarıyla program harika.Demo sorununu aşan varmı?

Bu arada Sayın Karayakar programın ürün müdürü olduğunuzu nette gördüm.

Bu programı MEB bağlı tüm okullarda yaygınlaştırırsanız bizi büyük bir dertten kurtarmış olacaksınız.

Başarılar dlerim.

Ayrıca bir adet seri no rica etsem de bunu 30 gün denesem diyorum bilgisayarımda.

Buraya yazarsanız daha iyi olacak.Tnc sitesinde bir adet seri no verilmiş ama süresi dolmuş diyor.

Arkadaşlar, Junglebyte teach adında bir yazılım, laboratuvarlarınızda mutlaka deneyin, benzer programlara göre performansı çok yüksek, broadcast yayın özelliği sayesinde ister 5 - ister 50 öğrenci makinası olsun, program sorunsuz görüntü aktarıyor. bir çok lab. de 24+1 bizzat test ettim. benzer programlarda yaşadığınız video yayını problemlerini gayet iyi çözmüşler. Üstelik Türkçe ve kendi içinde soru editörü ve sınav modülü var.

Syn genel müdür, programın bilimum yasal olmayan çözümlerinin de olmadığını belirtmemişsiniz bu forumda. Kendinizden gayet emin bir hal ile "bu program için farklı çözümler aramayın boşuna" diye yazmışsınız bir forumda...

Eğer yazılımcıysanız -ki işiniz yazılım pazarlama zannımca- siber alemde yok yoktur düsturunu bilirsiniz. Yeterki birileri kafaya koymuş olsun... :D

Syn genel müdür, programın bilimum yasal olmayan çözümlerinin de olmadığını belirtmemişsiniz bu forumda. Kendinizden gayet emin bir hal ile "bu program için farklı çözümler aramayın boşuna" diye yazmışsınız bir forumda...

Eğer yazılımcıysanız -ki işiniz yazılım pazarlama zannımca- siber alemde yok yoktur düsturunu bilirsiniz. Yeterki birileri kafaya koymuş olsun... :)

Neye dayanarak konuştuğunu çok merak ediyorum, dusturuda bilirim, adabıda, kimseden öğrecencek halim yok.

Senin takip ettiğinden daha fazlasını da bilirim.

Her zaman bir adım önde olmak benim tarzımdır. İsteyene dert isteyene deva olurum. O birileri de bensem?

• 1 yıl yıl...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...