Jump to content

Rapidshare.com da Yavaşlama

BURSAALPER

Recommended Posts

Selam arkadaşlar benim rapidshare premium hesabım var, bağlantı hızım ise 4 mbits yalnız bugün tüm gün boyunca 1 aralık 2007 değeriyle rapidden 15 kb ten yukarı çıkamadım. Bu durum sadece bana mı ait, başka arkadaşlardada aynı durum geçerli mi? her çeşit virüs ve spyware kontrolü yaptım, sistemi temizledim ama yine aynı şekilde devam ediyor. Yardımcı olursanız ve bilgi verirseniz çok sevinirim. Şimdiden tşk ler

Selam arkadaşlar benim rapidshare premium hesabım var, bağlantı hızım ise 4 mbits yalnız bugün tüm gün boyunca 1 aralık 2007 değeriyle rapidden 15 kb ten yukarı çıkamadım. Bu durum sadece bana mı ait, başka arkadaşlardada aynı durum geçerli mi? her çeşit virüs ve spyware kontrolü yaptım, sistemi temizledim ama yine aynı şekilde devam ediyor. Yardımcı olursanız ve bilgi verirseniz çok sevinirim. Şimdiden tşk ler

Evet Bendede Rapid yavaşlıyo

ya rapid ya telekom birinde bi sorun var kesin; yukardaki arkadaşın da dediği gibi sitesi bile açılmıyor bazen; yalnız diğer siteleri açarken bi sorun yok; bu yüzden insanın aklına acaba sadece rapidshare'de mi sorun var diye geliyor

gece 2 de pro stret indirmeye başladım 48 parçanın 45 i inmiş durumda şu an bence olduğunuz bölgedeki hatla alakalı rapid de bir düşme yok ama telekom sanki agd olmuş bir türlü sayfa açılışları düzene girmiyor indirme yapsamda yapmasamda

Ben 3 Dosyayı Aynı Anda İndiriyorum 70-100 ve 200 kb ile dosya çekiyhor ama bazen dosyayı indirmekte zorlanıyor ve 40 kb ye düşüyor..Rapidin TR sitesinde Siteden Kaynaklanan Bir Yavaşlama Olmaz Sz Bağlantınızı Kontrol Edin Diyor Ama 10 Kişidede Aynı Sorun Olmaz..Belliki Bİr Yavaşlama Var..

Evet aynı sıkıntı bendede var.

Hatta bu konuyla ilgili başlık açmıştım ama

konu başka yerlere gitti kapadım konu burda daha haraketli.

2.gündür aynı sıkıntı var sebebi rapidshare den kaynaklanıyor heralde

bu kanaaate vardım diğer taraflarda sorun yaşamıyorum.

problem telekomda sanırım,sadece rapid deil oynadığım birkaçtane online oyun var ve 3-4 gundur lagdan oynayamıyorum hiçbirini,turkiyeden oynayanların hepsinde oyle başka ulkelerden oynayanlara soruyorum lag falan yok diyolar,telekom çilemiz kaldığı yerden devam,hepimize hayırlı olsun...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...