Jump to content

second sight

alpgokhan

Recommended Posts

arkadaşlar, iki gün öne sitemizden second sight oyununu indirdim ve kurdum ama sadece 15 dakikalık tanıtım oynu oynattırıyo. ya aktivasyon kodu istoyo yada silmem gerekiyo. birkaç yerden crack buldum oyunu kurduktan sonra copy paste ederek crackleme de yaptım ama bu cracklerin hiçbiri işe yaramadı bu kez oyun hiç açılmaz oldu.

oynu oynayan ve elinde çalışan bir crack olan arkadaş lütfen paylaşsın. yazıktır 600 küsür mb boşa gitmesin, indirdik işe yarasın bari arkadaşlar.

yardımlarınız için teşekkürler...

:huh:((

arkadaşlar, iki gün öne sitemizden second sight oyununu indirdim ve kurdum ama sadece 15 dakikalık tanıtım oynu oynattırıyo. ya aktivasyon kodu istoyo yada silmem gerekiyo. birkaç yerden crack buldum oyunu kurduktan sonra copy paste ederek crackleme de yaptım ama bu cracklerin hiçbiri işe yaramadı bu kez oyun hiç açılmaz oldu.

oynu oynayan ve elinde çalışan bir crack olan arkadaş lütfen paylaşsın. yazıktır 600 küsür mb boşa gitmesin, indirdik işe yarasın bari arkadaşlar.

yardımlarınız için teşekkürler...

:warning:((

bir bak iniyorsa

Please register to see this content.

Second Sight v1.0 [ENGLISH] No-CD/Fixed EXE

http://d04.gamecopyworld.com/?d=2005&f=rld-secs!rar[/CODE]

teşekkürler ama ne yazıkki galiba ben yapamıyorum. crackliyorum ama dosya bu sefer hiç çalışmıyor. yinede teşekkürler...

• 3 ay sonra...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...