Jump to content

ATI Radeon Xpress 1200 Series

tomanils

Recommended Posts

Arkadaşlar bende asus laptop var vista yüklü idi format attım xp kurdum ama ekran kartımı birt türli yükleyemedim

radeon x1200 var ama xp yi desteklemiyor.Ati'nin sitesindede yok bi çare söyleyebilirmisiniz yada varsa driveri yollayabilirmisiniz...

Teşekkurler....

Arkadaş XPyi kurmuş zaten vista yüklüymüş. Yani XP driveri aradığı şey. Yanlış anlamışsınız.

pardon yaa... atinin sitesine girsin var orda simdi bir de ugrasmayalım upload ile.

bende de aynı kart var ordan direk cekiyorum

ahanda burda... :clapping:

Please register to see this content.

bak burdan direk cekersin 10dakka sürer 45mb

hadi baalım

• 2 hafta sonra ...
Arkadaşlar bende asus laptop var vista yüklü idi format attım xp kurdum ama ekran kartımı birt türli yükleyemedim

radeon x1200 var ama xp yi desteklemiyor.Ati'nin sitesindede yok bi çare söyleyebilirmisiniz yada varsa driveri yollayabilirmisiniz...

Teşekkurler....

BENDEDE AYNI SORUN VAR WİSTA VARDI XP YE ÇEVİRDİM ŞİMDİDE EKRAN KARTINI TANITAMIYORUM PROGRAMINI BULURSANIZ MAİL ATARSANIZ SEVİNİRİM mehmet_2062_Forumda msn, mail, adres, gerçek isim vs. bilgilerinizi paylaşmayınız.com

• 2 hafta sonra ...

arkadaslar aynı sorun bndede war vista kullanıyodum pc ye format gerekliydi format attım ve ekran kartını okumadığını gördüm yüklemek istedim sonra pc kapanmadı xp ye geçtim su an hiç bir sorun yok ama korsan bazı kaynaklardan yararlanarak güncelleştirmelerini yapıyorum ama orj. gibi olmuo ..!

arkadaslar aynı sorun bndede war vista kullanıyodum pc ye format gerekliydi format attım ve ekran kartını okumadığını gördüm yüklemek istedim sonra pc kapanmadı xp ye geçtim su an hiç bir sorun yok ama korsan bazı kaynaklardan yararlanarak güncelleştirmelerini yapıyorum ama orj. gibi olmuo ..!

ATI Radeon Xpress 1200 Series Laptop Windows Vista driver :

Aşağıdaki sürücüyü dener misin?

Please register to see this content.

atiamdpo9.jpg

.

• 3 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...