Jump to content

tncxp kurulumda mavi ekran

ozcan

Recommended Posts

tncxp'yi bizimle paylaştığınız için teşekkür ediyorum Asus P5PE-VM anakart kullanıyorum kurulumun aygıtlar yükleniyor 35 dakikasında kurulum durup mavi ekran geliyor. aşağıdaki satırları sildim, bios güncellemesi yaptım sorun yine devam ediyor . sorundan hemen önce başka bir xp cd'si ile değiştirip o bölümü geçince tekrar tncxp'den devam ettiğimde ise kurulum windows sorunlu kuruluyor yardımlarınız için teşekkür ederim

PCI\VEN_197B&DEV_2360="jraid"

PCI\VEN_197B&DEV_2361="jraid"

PCI\VEN_197B&DEV_2365="jraid"

PCI\VEN_197B&DEV_2366="jraid"

• Administrator
tncxp'yi bizimle paylaştığınız için teşekkür ediyorum Asus P5PE-VM anakart kullanıyorum kurulumun aygıtlar yükleniyor 35 dakikasında kurulum durup mavi ekran geliyor. aşağıdaki satırları sildim, bios güncellemesi yaptım sorun yine devam ediyor . sorundan hemen önce başka bir xp cd'si ile değiştirip o bölümü geçince tekrar tncxp'den devam ettiğimde ise kurulum windows sorunlu kuruluyor yardımlarınız için teşekkür ederim

PCI\VEN_197B&DEV_2360="jraid"

PCI\VEN_197B&DEV_2361="jraid"

PCI\VEN_197B&DEV_2365="jraid"

PCI\VEN_197B&DEV_2366="jraid"

Biostan ses kartını kapattın mı?

• 2 hafta sonra ...
  • 8 ay sonra...
Ben İlk Kez Klasik XP Haricinde Bir Sistem Deneyeceğim Ne Gibi Artı ve Eksileri Var Bilmiyorum Açıkcası...

Birilerinin Bunu Anlatması Mümkün mü? :clapping:

Eğer klasik xp kullanırsan bilgisayar driversız,programsız,ayarsız bir şekilde gelir ve sen buna program yükleyim,driver ekleyim diye uğraşıp durursun. Ama TNCXP,Perfect Xp gibi modifiye edilmiş işletim sistemlerini kullanırsan avantajın iyi olur. Bu işletim sistemlerinde program,driver,ikon değişimi,temalar,vista sesleri,vista ikonları otomatik olarak kuruluyor. Sen hiçbişiyle uğraşmıyorsun. Ama sade olsun dersen klasik xp yükle.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...