Jump to content

ücretsiz, windows gezgininde açabilecegim FTP istiyorum :(

burak06

Recommended Posts

merhaba...

sadece ben dosya yollayabileyim, sadece ben düzenleme ve silme yapabileyim ama adresi bilen herkes şifre ye yada extra bir programam gerek duymadan bilgisayarlarına istedikleri dosyayı indirebilsinler.... elbette free olcak... bu durumda 100mb a bile razıyım... napayım bir kac tane alırım...

---- ftp://ftp.ogu.edu.tr/OGU%20FTP%20Sitesine%20Hosgeldiniz/ ---- örneğin bu bir üniversitenin ftp sitesi. bunun gibi olsun istiyorum... böylece tek bir adresi bilen herkes herhangi bir cafe den bile istediğini sınır ve şifre olmadan indirebilecek...

bu konuda yardımcı olursanız cok sevinirim... bir çok free ftp denedim ama w.gezgininde açma işi olmadı...

ricam bilen biri varsa bir aptala anlatıyor gibi anlatsın (adım adım.... )

:D)

Bence yapmışsın ama ayarların eksik. İnternetten mi bağlanmaya çalıştın da olmadı. Yoksa ağdaki başka bir pcden mi?

şöyel oldu...

ben free ftp yazan sitelere üye oldum... oraya dosyamı yolluyorum.. (tıpkı mail adresleri gibi) sonra indirmek için se yine o siteye gircem, sonra kullanıcı adı ve şifre aynı mail gibi.. ama ben (umarım adres vermemin sakıncası yoktur) ftp.freenet.de/pub/filepilot/windows/ yada

Please register to see this content.
gibi bir şey kurmak istiyorum...

şimdi bilgisayarın başından kalkmam gerek... bukadar çabuk ilgilendiginiz için teşşekkür ederim... eğer yardımcı olursanız da çok sevinirim (bu arda daha önce üye oldugum tüm siteleri ve şifreleri unuttum bile ,, yeniden önereceginiz siteleri de bekliyorum)

şöyel oldu...

ben free ftp yazan sitelere üye oldum... oraya dosyamı yolluyorum.. (tıpkı mail adresleri gibi) sonra indirmek için se yine o siteye gircem, sonra kullanıcı adı ve şifre aynı mail gibi.. ama ben (umarım adres vermemin sakıncası yoktur) ftp.freenet.de/pub/filepilot/windows/ yada gibi bir şey kurmak istiyorum...

şimdi bilgisayarın başından kalkmam gerek... bukadar çabuk ilgilendiginiz için teşşekkür ederim... eğer yardımcı olursanız da çok sevinirim (bu arda daha önce üye oldugum tüm siteleri ve şifreleri unuttum bile ,, yeniden önereceginiz siteleri de bekliyorum)

Microsoft'un öyle bir hizmeti var.

adresinde gerekli bilgileri bulabilirsin.

Microsoft'un öyle bir hizmeti var.

adresinde gerekli bilgileri bulabilirsin.

yaw dostum o siteye girince "Bu beta hizmeti henüz sizin bölgenizde yok. Bölgenizde ne zaman çıkacağına dair bilgi için lütfen ziyaret SkyDrive blog'u edin.

En yeni Windows Live hizmetlerini keşfetmek için

sitesini de ziyaret edebilirsiniz."" diyor??

www.box.net süper hızlı ve herüyeye 1gb ücretsiz alan veriyor kesinlikle tavsiye ederim kullanımı cok kolay.

yakında google da yapacak buna benzer bir şey.Live de aktif olacak seneye.

ama bu site web tabanlı.

gezginde açmak için gmail drive süper işine yarar ama onda da 10mbden fazla dosya atamazsın.

bence sen box.net dene ben kullanıyorum çok faydalı

www.box.net süper hızlı ve herüyeye 1gb ücretsiz alan veriyor kesinlikle tavsiye ederim kullanımı cok kolay.

yakında google da yapacak buna benzer bir şey.Live de aktif olacak seneye.

ama bu site web tabanlı.

gezginde açmak için gmail drive süper işine yarar ama onda da 10mbden fazla dosya atamazsın.

bence sen box.net dene ben kullanıyorum çok faydalı

gmaildrive ı biliyorum... dediğn gibi çok başarılı bir olay... hatta 10 mb ve üzeri de yollayabiliyorsun (ben yaptım) klasör de gidebiliyor. ancak, ben arkadaşlarıma "gmail drive yükleyin önce" demek istiemiyorum. desem ve onlarda yüklese bile şifrede vermem gerek. diyelimki onu da verdim bu sefer isteyen istediği dosyayı silebilir hatta bazı yaramazlar uygunsuz dosyalar bile yollayabilir...

istediğime bir örenk sunu göstermek isterim...

adszbf1.jpg

Kendi FTP'ni kursan?

Buraya bir göz at istersen.

http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=34530&hl=[/CODE]

[/b]

yanılmıyorsam o zaman da benim bilgisayarım a girecekler... ve benim de sadece internette oldugum zaman... yani sonuç olarak verdiğim site örneklerindeki gibi adrese sahip olan kişiler illaa para ödediler mi demek!!

free olursa bu iş olmayacak yani ??

o zaman yapabilecegim bişey yok.. amatörce bişey için para ayıramam... ama ilerde profesyonelce bir paylaşım olursa o zaman bakarız... herkese teşekkür ederim...

• 3 hafta sonra ...
slm tekrar... bahsettiğim olayın bir kısmını çözdüm..

www.funpic.org

bu sitenin verdigi gibi hizmet veren site bilen var mı diye konuyu yeniliyorum..

bu arada herkese iyi bayramlar...

Merhaba sana da iyi bayramlar :)

Aşağıdaki adrese daha önce bakmış mıydın bilmiyorum.

Ayrıca,

Aşağıdaki adreste faydalı olacağına inandığım bir bilgi var ;)

Merhaba sana da iyi bayramlar :)

Aşağıdaki adrese daha önce bakmış mıydın bilmiyorum.

Ayrıca,

Aşağıdaki adreste faydalı olacağına inandığım bir bilgi var :)

diino ya baktım.. ama yanlış anlamadıysam program yüklemem sart. internet explorer da yapamıyorum (dimi?)

faydalı olacagına ınandıgın bilgi ya değişmiş, ya bana ufak bir taş mı var? :)

destegin ve yardımcı olma istegin için teşekkür ederim...

ama yemin ederim msj ım yukarı cıksın diye yazmadım...

funpic gibi bir site bilen varmı demek istedim... senin cevabın gayet mantıklı... (diino) tek sıkıntı program gerektiriyor olması...

iyi günlerr...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...