Jump to content

başlat çubuğu klasik görünüme dönüp restart atıyor

fdsmaster

Recommended Posts

Selamlar. 8 senelik bilgisayar teknik servisliği yapıyorum ama böyle bir problemle daha önce karşılaşmamıştım.

sorun; bilgisayarı yeniden başlat dediğimde açılışa kadar herşey normal fakat hoşgeldiniz yazısından sonra başlat çubuğu biran klasik menü haline dönerek bilgisayar kendini yeniden başlatıyor. açıldığında normale dönüyor.bunun dışında herşey normal hatta bilgisayar mükemmel uyumlulukla çalışıyor.

bu bahsettiğim olay yeni topladığım 2 adet bilgisayarda gerçekleşti. "windows da dahil olmak üzere sıfır blgisayarlar"

2 sistemde birbirine benziyorü genel olarak şöle,

cor duo 2.0 işlemci

asus p5kpl anakart

1gb Kingston 800mhz ddr2 ram

saphire hd2600pro ekrankartı

böyle bir problemle karşılaşanlar varsa ve çözümü bilen varsa haber verirseniz sevinirim.

--------------------------------------------------------------------------------

Selamlar. 8 senelik bilgisayar teknik servisliği yapıyorum ama böyle bir problemle daha önce karşılaşmamıştım.

sorun; bilgisayarı yeniden başlat dediğimde açılışa kadar herşey normal fakat hoşgeldiniz yazısından sonra başlat çubuğu biran klasik menü haline dönerek bilgisayar kendini yeniden başlatıyor. açıldığında normale dönüyor.bunun dışında herşey normal hatta bilgisayar mükemmel uyumlulukla çalışıyor.

bu bahsettiğim olay yeni topladığım 2 adet bilgisayarda gerçekleşti. "windows da dahil olmak üzere sıfır blgisayarlar"

2 sistemde birbirine benziyorü genel olarak şöle,

cor duo 2.0 işlemci

asus p5kpl anakart

1gb Kingston 800mhz ddr2 ram

saphire hd2600pro ekrankartı

böyle bir problemle karşılaşanlar varsa ve çözümü bilen varsa haber verirseniz sevinirim.

--------------------------------------------------------------------------------

bi sisteme repeir çek bi

her zaman mı yapıyor böyle yoksa bir şey yükledikten sonra mı yapıyor

genelde ekstradan tema yüklendiğinde uyuşmazlık yapabiliyor.

çakışma nedeniyle windows açılamıyor tekrar başlatıyor ayarları sıfırlamak için

büyük ihtimallle sorun budur.

bende teknik servisteyim. :( :-)

• 1 yıl yıl...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...